Alpaka Kumaş

Alpaka Kumaş

Bir alpaka kumaş / yün Harmanda bulunan elyaf çapı yün elyaf çapı genellikle daha kalındır. Bir yurtdışı alpaka / yün karışımı olarak, yün lif alpaka lif daha 3 um daha ince kalmıştır. .00HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTürkiye kumaş firması alpaka lif işlemciler bir alpaka / yün karışımı içinde alpaka lif daha yün elyaf  daha ince kullanın. Yaklaşık bir şerit doğrusal yoğunluğu genellikle alpaka üstleri için kullanılır. Güzel alpaka lif daha da üstleri kaba alpaka lif daha üretebilir.

Tek alpaka kumaş  ipliklerin büküm faktörü iplik mukavemeti ve kumaş kolu etkiler. Büküm faktörü artar, (bir sınıra kadar) iplik mukavemeti artar, ancak kumaş kolu kötüleşiyor gibi. Düşük bükümlü ipliklerin iplik ve örme sırasında kolay kırılabilir. Aynı bükülme faktörü ile iplikler kullanırken Buna ek olarak, örme kumaşlar, alpaka yün kumaşlar daha lifler döküldü. Bir yurtdışı iplik üreticisi tek iplikler için yaklaşık 100 bir büküm faktörü kullanılır. Ancak, yerel fiber kumaş işlemciler tüm şarkıları iplikler az 90 daha büküm faktörü kullanın. Her katlanmış ipliklerde büküm faktörü en az 70’tir. Alpaka iplik büküm faktörü seçimi bu yüzden ipliklerin uygulamaya bağlı olmalıdır. 80’den az bir büküm faktörüne sahip örme yün iplikleri farklı olarak, alpaka örgü örme iplikleri için kabul edilebilir bir gücünü korumak için, en az 80 büküm faktörüne sahip olduğu ileri sürülmektedir.=_.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Sonuçları yüksek büküm faktörü iplikler daha yumuşak, düşük büküm faktörü iplikler, mühendislik olabileceğini belirtti. Ancak, iplik büküm seviyesi artar azaltarak biter aşağı eğirme sırasında. Alpaka kumaş kolu öznel değerlendirmesi sonuçları azaltılmış büküm faktörü kumaş yumuşaklığını artırmak yaptığını gösterdi, ama düşük iplikler, örme esnasında kolayca kırdı. Bu nedenle lif işlemciler düşük büküm faktörü iplikler ve Örgü nispeten yüksek büküm iplikleri tercih için zorluklar yaşamaya olacağı beklenmektedir.

Alpaka Kumaş dan genelde iş önlüğü,yemekçi önlüğü,doktor önlüğü,işçi önlüğü,işçi elbisesi,hemşire önlüğü,güvenlik elbisesi,doktor kıyafeti,iş elbiseleri vs.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın