Ribana Kumaş Ribana Alan

Örme ribana kumaş % 20 den% 75 yerde uzatabilirsiniz. Streç bunun dışında yapmak tam olarak ne dikte edecek. 04.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGerilebilirliği derecesine ek olarak, dikkate alınması gereken gerilme yönü de vardır.

Seçtiğiniz ribana kumaş türüne bağlı olarak, bir doğru ve yanlış tarafı olabilir. Ya da, T-shirt gibi, her iki tarafta aynı olabilir.

Bir örgü üzerinde bulma nedeniyle kesme masasında onun “hareket edebilirliğinin” (biz bir sonraki bölümünde bu konuda daha fazla konuşacağız) için zorluk biraz olabilir. Eğer bulmak nerede streç büyük miktar bir örgü ribana kumaş olduğunu.

Doğal lif, sentetik lif veya (sadece kendi dokuma benzerleri gibi) her ikisinin bir kombinasyonu yapılmış olsun, kumaşlar için oldukça ağır son derece hassas, çeşitli ağırlıklarda temin edilebilir. Çalıştığınız hangi ile ağırlığı ile karşılık makine ayarlarını, iğne boyutunu ve diş tipini değiştirmek zorundasınız.

Çoğu ribana kumaş trikolar bir dikiş bitirmek gerekmez, ancak ham kenarında bittiğinde dikilir projeleri her zaman daha profesyonel görünüyor. Artı, sadece külotlu çorap (aynı zamanda bir örgü) gibi, birçok örgüler çalıştırabilirsiniz. Ham bitiriminde bu sorunu önlemek yardımcı olur...1HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Düzgün ribana kumaş kesmek için öğrenme! Bir zorunluluktur Bu açıklama sizi korkutmak anlamına gelmez, ancak bunun yerine, gerçekten önemli farkında yapmak için!

Hiç böyle kadife veya kadife gibi bir şekerleme ile kumaş kesmek ettiyseniz, size aynı yönde desen parçaları kesmek zorunda zor yoldan öğrendim olabilir. Aksi takdirde, kumaş için kumaşın şekerleme farklı bir renk görünümü olacaktır. Yukarı bakacak şekilde bel ve ters yöne bakan bel ile sırt etek ile bir etek ön kesme Örneğin, sizin etek ön ve arka iki farklı renk olarak görünecektir! Örgüler Kesme nedeniyle streç benzer bir senaryo oluşturur. Bir desen kullanıyorsanız, “şekerleme” düzen izleyin. Bu bittiğinde bitmiş proje doğru yönde uzanır sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın