Angora Kumaş

Angora benzersiz Angora tavşan.  Antik çağda, kabartmak Ankara tavşan oluşan kumaş Çinli mühendisler tarafından yaratıldı. Küresel tekstil sektöründe, “Angora” kavramı yalnızca endüstriyel yöntemler Angora tavşanlardan elde edilen kabartmak için geçerlidir.

Angora kumaş. Angora yünü yumuşaklığı, ısı ve kabarık ile ayırt edilir. Ancak, aynı zamanda olumsuz özellikleri vardır. Kumaş Angora oldukça “oblazit” ve önlemek süreci bile iplik malzeme miktarını azaltarak çare eğer imkansız bir iştir.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Fiziksel özellikleri Bu diz kabartmak sadece iplik sıkıca sabit edilemez ve tiftik yün en saf haliyle tekstil endüstrisinde kullanılan değil neden olduğunu – merinos yünü veya düzenli ile karışık özel iplik.

Kumaşlar tiftik yapılan ürünlerin önemli dezavantajları, yıkamak için tavsiye edilmez onların, dahası, bu kumaşların çoğu herhangi bir ıslak korunmaktadır öneririz olmasıdır. Temiz dikkatlice kumaşın eski görünümünü muhafaza kimyasal yöntemlerle, tarafından yürütülen edilebilir. Ama bütün dezavantajları dikkate biz güvenle angora kumaş muhteşem bir görünüm ve özelliklerini koruyarak, yıllarca sürebilir söyleyebiliriz.

Bu Angora tavşanı yünü ağırlıklı böylece yün küresel ticaretin belirli bir sektörü oluşturan, tekstil sektöründe kullanılan dikkati çekiyor. İlgili taraflar yün ortalama fiyatı aşan bir fiyata kumaş Angora satın almak için izin oldukça mütevazı bir küresel ölçekte, üretim 40-50 katıdır.

Angora kumaş. Angora iplik kurdu ve Ankara tavşanlardan aşağı endüstriyel ölçekte üretilen, bu kıyas, kabarık, sıcak ve yumuşak. O çıktı oldukça kolaydır ve ürün boyutu 40-44 yaklaşık 200-250 gram ihtiyaç ipliğe.

Günümüzde Ankara tavşan renk her türlü temsil rağmen, sanayide tercih edilir ve yalnızca albino yetiştirilir. Tavşanların ceket renk büyük bir seçenek sunar, hangi sadece beyaz. Ayrıca önemli bir avantaj.  Angora tavşanı fazla% 98 saf kapak olduğunu, böyle bir saflık minör yağ bezlerinin salgıları yanı sıra kendilerini çok etkin bir şekilde kat temiz hayvanlar gerçeğini açıkladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın