Polyamid kumaş

POLYAMİD KUMAŞ

Polyamid – özellikleri bir dizi sahip modern sentetik kumaş, dikkat giyim üreticileri çekilir. Tek bir plastik türü üretilmiştir, mükemmel performans özellikleri bulunmaktadır. Dayanıklı, çökmek değil, çabuk kurur. Diğer sentetik kumaşlar aksine, bu konfor ürünlerinin düzeyini artırır bir nefes yapıya sahiptir.POLYAMİT HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Polyamid kumaş kimya endüstrisinin gelişimi ve yaşamın çeşitli sektörlerde plastik kullanımının artması ile ortaya çıktı. Bugün onlar yetişkinler ve çocuklar için ceket ve tulum, kış, bahar ve sonbahar giyim dikme için kullanılır. Gücünü bile zorlu ortamlarda dokudan ürünlerin kullanımına izin verir, bu yüzden iş giysisi için talep edilmektedir.

Polyamid Kumaş. Buna ek olarak, polyamid kumaş aşırı turizm sporcular veya fanları için, örneğin, geleneksel bir özel hem de dikiş iç için de kullanılır. Kumaş de, nemi emer çabuk kurur ve büyük ölçüde elbise poliamid konfor ve koruma sağlamak için sahibi olan ısı koruyucu özellikleri artırır ve izin verir havayı, izin verir.

Bugün satın kumaş polyamid farklı renk ve dokular olabilir, kumaş çeşitli kalınlıklarda satışı temsil edilmektedir. Herhangi bir istemci. gereksinimlerini tatmin edebilir.  Polyamid dokunmak hoş ve çocuklar için dikiş giysiler tamamen zararsız kullanılabilir olduğunu.

Daha az önemli olmasıdır polyamid olarak, bileşimin sayesinde, makul bir maliyeti vardır. Bu kumaş var içinde olmak üzere, çeşitli ülkelerde çok popüler

Petrol ve sert hava koşullarında çalışan olmak üzere biten inşaatçılar, meslekler çeşitli tulum ve tulum için uygun fiyatlı, kaliteli kumaşlar, için ciddi bir ihtiyaç.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın