Astarlık Kumaşlar

Günümüzde kumaş astar oldukça farklı olabilir. : Bu kumaşın en az beş türü vardır ipek, saten, tafta, dimi, saten ve diğerleri. İnsanın doğal nem emilimi, hemen tüm 2koşullarda vücudunun için sıyrılıyor – Bu malzemelerin tamamı asıl işlevi polyester nefes alabilen kumaşlar listesine, ekleyebilirsiniz. Emme işlemi sırasında giysi dış katmanına anlık taşıma bunu olmalıdır. En şaşırtıcı şey kaplama malzemeler hiçbir deformasyon veya “yaşlanma” etkisi neredeyse tabi olmasıdır. Batırılmış yanı sıra, onlar aslında büyük bir artı uzunluk ya da genişlik, gergin değil. Bir diğer önemli faktör verileri hipoalerjenik malzeme getiren kolaylığıdır.

Astar kumaş. En belirgin temsilcilerinden biri atlas oldukça yumuşak malzeme mükemmel şekli tutmak, hangi. Genellikle bir astar kumaş kat, kat, çanta ve eldiven olarak kullanılır. Sözünü değil kumaşlar, çeşitli vardır – viskon , statik elektrik ve yumuşaklık eksikliğine ünlüdür, ancak tüm bu oldukça slaytlar olduğunu. O kadar çok popülerlik kazanmıştır ki viskon kumaş en büyük avantajı, düşük fiyat.

Modern kaplama malzemeleri yaygın spor oluşturulmasında kullanılmaktadır. Nerede böyle kumaşlar spor giyim gerekmez. Ama bile onun adını rağmen, astar kumaşlar iç dekorasyon için sadece kullanılır. En popüler kullanım bayrakları ve renk bez tutmak için gereken diğer festival nitelikleri oluşturulmasını destek değil, ve, diğer dış faktörler yanıt vermiyor. Ayrıca, bu malzemeler, bir bayrak oluşturmak için gerekli olan şekillerini, devam edilir. Bu tür malların birçok üretici toptan kumaş astar satın nedeni budur.1

Biz de yaklaşık konuşmak gerekir tafta ve polyester. Kumaşın birinci tipi dikiş elbiseler ve etekler için kullanılan özel bir malzemedir. Viskon kumaş olarak, statik elektriğin içinde kurmak değil. Kendi üzerinde duruyor her biri tafta birçok türü vardır. Örneğin, katı tafta etek ve sertleştirmek için kullanılır.

Polyester – giyim kullanılan en dayanıklı sentetik kumaş biri. Ayrıca, bu malzeme, genellikle giyim temel bir üretim olarak kullanılır. Son zamanlarda sonunda seçilen ikincil doku olumlu faktörlerin arka plan üzerinde gücünü ve polyester dayanıklılığını veren diğer kumaşlar, polyester karışımı ile popüler olmuştur. Biz astar malzemesi olarak bu kumaş düşünün, o bir ceket ya da kış ceket olsun, kaliteli şeyler için idealdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın