Kot Nedir Kot Giyim

Bu herhangi bir kişinin dolap kot veya kot ceket bulabilirsiniz söylemek abartı olmaz. Bunlar tüm dünyada yayılan evrensel şeyler vardır ve bir kadın veya bir erkek, bir çocuk veya olgun yaşta bir adam fark etmez – kot aşk sınır tanımaz. Giyim birçok diğer öğeleri ile kombine edilebilir bir kolaylık, pratiklik, güvenilirlik, ve yeteneği öncelikle – sessizce bir kot pantolon ve kot tarzı bile Ve, fanatizm olmadan, hala hiç kimse kot gerçeğini anlaşmazlık olabilir.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Kot. Kot sportif, klasik, rahat uyması kolay ve hatta romantik tarzı – tüm bunların takan yanı sıra fantezi terzi ihtiyaçlarına bağlıdır. Ayrıca, bizim zaman içinde sözde uzatıldı “geri dönüşüm” , eski gibi tüm rezervuar, böylece, battaniye, sıkı mobilya ve ev mobilyaları dikmek çanta ve ayakkabı dikmek ve dolaba yazdığınız onların denim şeyler yaptı – hayal şimdiye kadar . Onlar Dünya hayranlığı ulaştı Neden bu kadar popüler ve kot nedir?

Bildiğiniz gibi, başlangıçta sadece kot giysileri işe kabul. Bez dolayısıyla adı – Onlar kaba pamuklu bez (serge) ve ünlü Fransız kasabası dokusunun onu özellikle üretim yapılmıştır “denim” . Öz eğrisi dimi bazında dışarı üç ipliklerini örgü, çünkü farklı boyama filamentler üst denim mavisi (ya da başka bir renk), ve alt ve – beyaz. Bu denim veya belirleyici özelliklerini kabul edilir. kot HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Başlangıçta, denim kahverengi boyalı ve sadece on dokuzuncu yüzyılın sonunda mavi bize en tanıdık resim yapmaya başladı. Şimdi renk denim tüm tasarım bağlıdır, ancak bu kumaş özelliklerinden biri – – zamanla solmaya yeteneği, ürünü şık bir özel denim verir şey olabilir.

Kot. Ayrıca yavaş yoğunluk  değişti – Hiç kumaş ışık, orta, ağır, süper kumaş ve streç kot ceket ayırt şimdi, çok yüksek bir yoğunluğa sahip olsaydı. Ancak, klasik mavi denim kot kumaş için bu güne kadar en popüler kabul edilir – Bu kumaş kot Levi Strauss dünyasında zaman en ünlü ilk çifti dikildi tam nedeniyle. Bir kaba kumaş, sonunda, yıkamalar gelen, daha yumuşak olur, böylece yıpranan veya şekil kaybetmek değil – klasik sıkı kot olmasına rağmen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın