Atık Kumaş Alan Yerler

Atık Kumaş Alan. Birkaç belediyeler geri dönüşüm programları içine tekstil kabul.tekstil atıkları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Çünkü kusurları perakendeciler tarafından reddedilen giyim yığınları ekleme ya da sezon cevapsız ettik ve sonuç olarak kolayca geri dönüştürülebilir alüminyum kutular, cam veya plastik gibi bile olmayan bir kaynaktır.

New York tecrübe yüksek trafik alanlarda kutuları yerleştirerek tekstil geri dönüşüm artan ölçeği ile değil, en tüketiciler için tekstil bertaraf uygunsuz bir yolculuk gerektirir. Çoğu istenmeyen giyim gibi Şerefiye gibi hayır yıllardır kullanılmayan giyim deposu olarak hizmet etmiş olsa bile, bir çöplüğü biter.

Atık Kumaş Alan. Bazen inşaat şirketleri ile çalışan daha perakendeciler, istenmeyen tekstil yeniden yaratıcı yollar buldular. Denim gibi bir dönüş yapıyor bina yalıtkan ve polyester ve naylon geri dönüşümü artırmak için satıcıları ile çalışan endüstriyel kullanım için. Bazı giyim üreticileri bir kapalı devre sistemi doğru hareket ediyor örneğin, tüketiciler şirket mağazalarında kendi etiketini taşıyan istenmeyen giyim bırakmak için izin verir, ve tüketiciler geri hizmet istenmeyen giysi göndermek için izin verir. Bu yılın başlarında, onun için modaevi ile ortaklık yaparken bir vızıltı neden atık toplama, ama elbise ve çanta hat müşterilerinin çoğu için çok yüksek bir fiyat noktasında idi.atık kumaş alan yerler HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Atık Kumaş Alan. Tekstil geri dönüşüm geleceği tedarik zinciri değil, perakende mağazaları yatıyor. Tekstil geri dönüşüm inceliklerini hakim olan bir merkezli. Şirket atılır giyim bir milyon ton İngilizlerin ‘yıllık bir altın madeni buldu ve havlu sari kumaşa her şey için bir alternatif kullanımını geri dönüşüme ya bulur ya gelmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın