Yeni Moda Giyim

Yeni Moda

Temel ihtiyaçlarımızdan biri olan giyim gelişen dünya değişen insanlarla birliktegiyim modası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz her geçen gün daha da değişip bizi şaşırtmaya başladı. Öncelerden zorlu doğa koşullarına karşı insan vücudunu korumak için giyilen kumaş şimdi ise çok farklı işlevlerle karşımızda. İnsanın fıtratında bulunan iyi görünme ve dikkat çekme isteği ile moda baş göstermeye başlamıştır. Eskimiş kıyafetlerin yerine tekrar aynısını almayıp yeni şeyler alımı modanın tam olarak anlamı ile ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

İnsanlar artık sadece örtünmek için giyinmediği için kumaş artık bir yarar ve ya gereksinimden çıktığı için moda kavramı ortaya çıkıyor.

Gelenekçi toplumlarda moda kavramı ortaya çıkmayıp, giyilen kumaş, biçim ve tarz kişinin toplumdaki rollerini, işini simgelemektedir. Moda gelişmeye, değişmeye açık olan toplumlar arasında gelişmektedir. Bu sayede sokak kültürü ve sokak modası deyimleri karşımıza çıkar oldu. Aslında modanın da asıl çıkış sahnesi sokaklardır.moda giyim HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz İnsanların birbirini görüp farklı olma isteği ile hızla tırmanışa geçmiştir. Ülkemizde de çok fazla takipçisi olduğunu başımızı kaldırıp penceremizden baktığımızda görürüz.

Gencinden yaşlısına çocuğundan bebeğine kadar alışveriş çılgınlığı ile moda daha da hızlı bir şekil alıp her geçen gün farklılaşan ve renklileşen bir hal aldı.

Aslında en iyi moda size yakışanı bulmak, keşfetmektir. Asıl moda; size yakışanı bulup, renk, stil, kumaş ve kesimini göz önünde bulundurarak kombinleriniz ile modanızı yaratmanızdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın