Bambu Kumaş Bambu Havlular

Bambudan yapılmış bir kumaş nedir?

Bambu kumaşı – bambu kitleler yapılan doğal bir kumaş. Bambu kumaşı son zamanlarda nedeniyle özelliklerinin eşsiz setine giderek daha popüler hale gelmiştir. Ayrıca, bambu 4yetiştirme diğer maddelerin çoğunluğunun aksine, çevreye zararlı değildir. Bambu kumaşı, aynı zamanda çok hafif ve güçlü, çok yumuşak ve cilde çok hoş nemi emer. Diğer dokulara alerjik reaksiyonlar kişilerde, bambu kumaş hakkında hiçbir şikayetleri vardır. Buna ek olarak, bambu kumaş mükemmel yaz verir kışın sıcak ve serin tutar. Bambu elyafı hoş bir asil bir parlaklığa sahiptir ve o boyalı olduğu renkler, parlaklık verir. Hızla büyür ve dolayısıyla yetiştirme pestisit ve diğer kimyasalların kullanımını gerektirmez, çünkü çevreye zarar vermeden üretim düzenlemek istiyoruz şirketler, genellikle bambu seçin. Bunun bir sonucu olarak, bambu plantasyonları kolaylıkla toprağa ve çevreye zarar vermeden, kaydedilebilir ve her yıl organik kullanılabilir.

Bir yay ile bambudan yapılmış Jeans Bambu kumaş üretiminde kimyasallar nelerdir?

Evet, örneğin, sodyum karbonat. Bambu kumaş üretimi 2 yolu vardır. Tek – viskon üretim tipi. İkinci – Mekanik – keten üzerinde doku tipi.

– Sodyum hidroksit olan (kostik soda). organik pamuk üretiminde kullanılan aynı kimyasal. Kullanılan sülfürik asit ve karbon disülfit zamanda. Kimyasal maddeler kendileri sodyum hidroksit ve sülfürik asit – çok “hoş” kimyasal değildir, ancak birbirleri ile tepkimeye girer, nötrleştirme tepkimesi gerçekleşir, sülfat ve su, sodyum tuzu olduğu bir ürün. Bu 3maddelerin her ikisi de kesinlikle zararsızdır. Kullanılan tüm maddeler fabrikaları içinde kontrol edilir ve çevreye salınan değildir. Giysilerimizi bambu elyaf sertifikasına sahiptir – tekstil uluslararası test ve sertifikasyon sistemi, zararlı kimyasalların kullanımını sınırlayan. Sertifika Hakkında, buradan okuyabilirsiniz.

2Sonbahar renkleri bükülmüş takı ile Kazak Suni ipek üretiminde kullanılan miktarın sadece% 10 – İkinci bir yöntemde, bambu işleme kimyasal daha küçük kullanır. Bu doku bambu (bambu litrax) litreks denir, ama yine de daha az belirgindir.

Ne boyalar kullanılır?

Bambu zararlı kimyasallar içermeyen bez lekeli. Bu hızlı reaktif boyalar, yıkamada solmaz ve çevreyi kirletmez, çünkü yok kumaş üzerinde kalan yıkama suya düşmemesi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın