Deri Mont Kuru Temizleme Kot Nasıl Yıkanır

Deri,  mont , ayakkabı bakımı

4Deri, özellikle manşet ve yaka gliserol silmek için – yine parlayacak. Deri ceket, mont Ponos ve soluk, taze portakal kabuğu ile silin. Cilt yağsız kökenli Kir bu yerleri sıcak batırılmış bir sünger veya bez (40-50 ° C) şampuan veya diğer deterjan, çözümü ve daha sonra temiz, nemli, ve nihayet kuru bir bezle. Silinerek çıkarılabilir kaldırıldı olamazdı Kirliliği, Deterjan, sen terebentin ya da benzin batırılmış bez kaldırabilirsiniz. Tamamen derideki yağ liberal bu çözücüler uygulanmamalıdır. Deri pullanma boya çorap sürecinde, bayat yer görünür. renk tonu seçimi, kaplama tabakasının türüne bağlıdır. Evrensel araç  performansı nitro şunlardır: Onlar, cildi güzelleştirmek yüzey eşitler, o su direnci vermek, çizikler gizlemek. O hızla çatlak ve bu elastikiyet ve filmin esneklik kaybına yol açabilir

2-. Sadece ürünü çok kalın nitro örtmeyen bazı yerlerde deri yüzeyi sildi veya parlaklığını kaybetmiş ise, bu yerlerde ayakkabı boyutlandırma, renksiz veya eşleşen renk kremler tedavi sonra iyice temiz fırça veya bez. Deri ceket veya mont su, sabun ve amonyak çözeltisi ile temizlenebilir, ve sonra hafifçe parlaklık hint yağı ile nemlendirilmiş bir bezle ovuşturdu için. Karanlık deri parlaklık çantalar bir pamuklu çubukla limon suyu ile nemlendirilmiş eğer silin. Kahve gerekçesiyle de koyu cilt ürünlerini parlıyor. Bir veya iki çay kaşığı hafif nemli gerekçesiyle yün ya da flanel beze sarılı ve onu dinç hareketlerini çanta, ayakkabı, çanta ve benzeri. D. ovmak gerekir  Güncelleme deri çanta can hala bu şekilde. Yavaşça, ılık sabunlu suda yıkayın biraz amonyak ilave edildiği. Sonra kuru ve hint yağı ile nemlendirilmiş bir bezle silin.

Denim, kadife ve kadife kumaşlardan bakım ürünleri

5Bu ürünler özel bakım gerektirir. Öncelikle, yıkandıktan sonra saf pamuktan yapılmış giysiler daha büzülme verebilir dikkate alınması gerekmektedir. İkinci olarak, pantolonlar, etekler, ceket, sıcak (30-35 ° C) su ve sıvı deterjanla yıkanması gerekir. Bu ürünler kuvvetle büküm ovmak olamaz. Yıkama ve durulama sonrasında giyim denim ve kadife kumaşlar sunumunu geri yüklemek için bu polivinil asetat dispersiyon veya buna dayalı diğer ilaçlar için başvuran giyinmiş 6gereklidir. Denim için kadife için, ortalama starching tavsiye – Yumuşak. Yıpranmış denim ürünleri biraz olabilir. Kadife ve kadife kumaş giysi iyi temizleyiciler almak için. Onlarla noktalar dikkatle deterjan formülasyonları ile seçilerek, dikkatli bir şekilde lekeleme hareketleri değil sürtünme çıkarılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın