Bayan Bluz Modası Bayan Gömlek Modası

Dolap bluz ve gömlek eksik yok kadın. Herhangi bir kıyafeti dönüştürmek bu tür bir şey – bluz sonra. Bu dantel ya da fırfır ile kesilmiş ise, o zaman bunu bir festival, gece 3görünüm vermek, ve güçlü bir erkeksi yaka varsa, o zaman bir iş, resmi yapmak. Bluz varyasyonları 2015 için tasarımcılar sunuyoruz Ne?

Zarif bluz veya gömlek sıkı mutlaka her kadının gardırobunda olması gerekiyor. Tasarımcıların yeni koleksiyonu çarpıcı – bir başka nedenini, bu giysinin bir tek örneğini almak için değil! Özellikle okurlarına için sezon geliyor en uygun bluz ve gömlek moda bakış hazırladı.

Beyaz gömlek

Ardışık Hangi mevsim beyaz gömlek  şık bir eğilim. Bu sadece uyumlu herhangi bir görüntü içine sığacak, aynı zamanda gerekirse hızlı bir şekilde dönüşümü sağlar. Örneğin, ofis bir tarihe gitmek için.

5Moda Bu bahar, aktif ve canlı baskılar – Büyük bezelye, farklı genişlik ve renk, soyut baskılar, bitki ve geometrik bir karışımı bir şerit, op-art tarzında .

Değil bu gömlek giymek nasıl emin? Gösteriler gelen resimlere dikkat büyük bir bezelye uyumlu yatay şerit yakın görünüyor ki,. Şık bir görüntü elde etmek için, basit kesme şeyler seçin.

Bu sezon karar Bazı moda markaları. Sıkı kesim bir erkeğin gömlek anlamsız malzeme ve dekor sulandırmak için ceket dantel pastel tonları örnekleri sağlar ve dekoratif üç boyutlu çiçekler ile şeffaf organze zarif bluz sundu.

Bu bahar ve ofis giymek için tavsiye edilir, ve parti, hatta bir parçası olarak şeffaf gömlek spor kitleri onlara uygun alt (kalem etek, bereketli, mini ya da eşofman altı – duruma bağlı olarak) toplama.

6Bu gömlek evrenseldir. Hafta içi onlar sıkı pantolon veya etek giyilebilir ve hafta sonları – kısa şort veya parlak uzun ve kısa etek ile birleştirir.

Klasik gömlek hala. Bugün, asil farklı renk ve zarif saf hatları. Bu, kullanılan kumaşların bağlıdır. Bugün bluzlar-shirt vücuda hoş ve şekilde oturuyor yumuşak akan ipek yapılmıştır.V

4 yorum

  1. tekstil malzemesi (örgü kumaş) ya da farklı olarak, bir döngü tarafından birbirine olan örgü kumaş yapısının bitmiş ürün kumaş iki sistemin iç içe şeritlerin bir sonucu olarak oluşturulmaktadır, ( Temel ve ördek ) iki karşılıklı olarak dik yönlerde düzenlenmiştir. Örme kumaş için uzama esneklik ve yumuşaklık ile karakterize edilir. Sentetik, pamuk, yün ve tek başına ipek lifleri veya elastan ilave dahil olmak üzere çeşitli kombinasyonları, kullanılan örgü kumaş üretiminde kullanımı. Arkeolojik kazılarda bulunan ilk formaları, tarihli.

  2. Örme Kumaş – olup, burada esnek malzeme, iplik ya da iplikler boyunca kavisli örgü , karmaşık mekansal düzenlemesi vardır.
    Örme kumaş temel birimlerin temel özelliği, bir halka aşağıdakilerden oluşan iç kısım ve bir bağlantı broş . Yatay yerleştirilmiş Döngüler, dikey konumlandırılmış saç tokası ve döngü bir dizi oluştururlar – Döngüler yanı sıra, triko yapısı eğitimi diğer temel birimleri bağlamak için kullanılan düz veya kavisli şekiller yapıtaşlarını içerebilir polar böylece, düşük gerilme kumaş .

  3. Örgü örme kumaş kabul sistem tarafından sınıflandırılmış ve anapara, türev sınıfları ayırt ve forması örgüleri desenli kombine edilebilir. Jarse örme dikiş kombinasyonu basit türev-kombine desenli ve karmaşık farklı sınıflar ayırt nasıl bağlı kombine örgülerinin. Dokuma sınıfı yanı sıra karakterize edilebilir ilişki . Ayrıca mayo, (örme yönünde gibi karşı) uzama, mukavemet, tarafından kenarları, Galler’de döngüler yönünü karakterize ve yüzey yoğunluğu.

  4. Biz dikiş giysi her türlü sipariş unutmayın. Kendi parametreleri ürünlerin sipariş ederken, onun kalitesi, pratiklik ve estetik temyiz emin olabilirsiniz. Eğer giysi yapmak için seçtiğiniz herhangi bir örme kumaş, iç düzenlemelere ve yabancı, Avrupalı göstergeler gibi sıkı standartlarını karşılamaktadır. Tüm ürünlerimiz döken yok, dokunmak hoş, giyim rahat ve deforme değildir.

Bir yanıt bırakın