Kokteyl elbiseleri

Bir stil kokteyl elbiseleri Seçimi

4Bir kokteyl elbisesi giymek için bir açık deyimi ile bir partiye davet edilir ne elbise uygun olacaktır.

Birincisi, çok güzel bir bez pahalı kumaşın diz elbise olacak, belki de bir omuz üzerinde bir model olacaktır. Açık üst yoluyla büyük ve Akşam kıyafetleri bakacağız. Bu kokteyl elbiseleri ilave ayakkabı tekneler geniş omuzları ile şekil üzerinde iyi görünüyorsun.

İkincisi, şimdi her zaman herhangi bir şekil üzerinde de oturur bir elbise-box, deneyin. Onun tamamlayıcısı yaka “yaka” ve dantel kumaş – bu dizinin kokteyl elbiseleri en iyi biri olacaktır “. Gerekirse, kendilerini V-yaka ile hırka ve işe gitmek fırlatmak.

Üçüncü, rakam, bir kum saati şeklini alır bu sayede optik yanılsama ve renk engelleme ile “patenci” elbise.

Peplum ile dördüncü, kokteyl elbisesi. Şekil atletik gücü ise, gelir – Bask başarıyla göbek çıkıntılı gizlemek ve kusurları oranlarını gizleyebilirsiniz gerçeği yanında, senin için.

2Beşinci, düşük bel, bir seçenek olan kendilerini rahat ekstra kilo ya da geniş bel gizlemek. İyi bir şekil “uzanır” ve ağzına oranlarını dengelemek.

Altıncı, basit bir model elbise rakam onurunu vurgulamak, ama onun serbest cins pahasına olacaktır.

Sen üzerinden yüksek topuklu ayakkabılar, küçük el çantası ve takı ve yolunuzu unutmak için değil.

Bazı tasarımcılar modeli özgürleşmesini ve akılda kalıcı bitirme diğer markalar tamamlar ölçülü. Bazı şirketler resimlerinde bir resim ile büyük bir ekleme ile şık elbise sunuyoruz.3

Bir yamuk – Güçlü tadı ile Modaya kadın, sen elbise bakmak gerekir. İş bayanlar gizli oyunculuk dekore üst katı siluet yiyebilirsiniz. Cinsel imalar ve açık bir üst, kokteyl elbiseler genç yaratıklar hayal kırıklığına uğratmayacak.

Elbiseler seçimi – bu kişisel bir tercih olduğunu ve moda trendleri mevsimlik teklifleri bir denizde sadece bir işaret vardır. XX yüzyıl kokteyl elbiseleri sonunda geldi, modern kadının gardırop temel unsur haline gelmiştir. Kendi yadsınamaz Faydaları. Bu elbise size her zaman şık ve şık, özgün ve rafine, mütevazı ve baştan çıkarıcı olacak.

Bu rakamın onurunu vurgulamak ve onun kusurlarını gizler.

Gayri parti, bir resepsiyon tarihi – Bir kokteyl çok elbise giymek için bir fırsat.

1Model ve elbiseler Zengin seçimi. Burada her zevke için bir kokteyl elbise alabilirsiniz. Biz farklı markaların sadece son yenilikleri sunuyoruz. Yetişkin güzel bayan ve romantik genç kız onlar dayanılmaz ne olacağını bizim modeller arasında bulabilirsiniz. Seçiminizi yaparken, klasik kokteyl elbiseleri kadar dizlerinin yaklaşık bir uzunluğa sahip olduğunu biliyoruz, onlar yaka ve kollu yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın