Bayan Ceket Kumaşı

Bayan Ceket Kumaşı. Sen mağaza genelinde o nokta – “Sizin” renkli mükemmel bir elbise, sizi iflas etmeyecek bir fiyata, vücudunuzu yağ çekme tarzında. Uydurma odasına hızlı bir çizgi – ve bunu mükemmel karar!

Veya bu? Eğer satış masasına gitmeden önce, gerçekten elbise incelemek için birkaç dakika sürebilir (bluz, pantolon, ceket, kazak, vb) , tercihen iyi ışık. Bu doğal ışık veya daha parlak ışıklı çıkış alanı için daha loş soyunma odasını terk etmek isteyebilir.mont kumaşı

Giyim Kalitesini Belirleme

Bu “mükemmel” elbise, ama iyi yapılır?

Bayan Ceket Kumaşı. Ben gençler dikmek öğrendim ve kendi giysilerimi yapmaktan giyim yapımı hakkında bir çok şey öğrendim şanslıyım. Ben de desenleri değiştirmek ve önemli değişiklikler yapmayı öğrendim (kollu uzatma, vb uzatma veya etekliğin siluetini kısaltarak) . Ben bir kuyunun giysi yapmak için gerekli olduğunu biliyorum, çünkü ben çeşitli fiyat noktalarında iyi yapılmış giyim dışarı arama mümkün olmuştur.

Bayan Ceket Kumaşı. Yalnız Fiyat kalite garantisi değildir – Ben bu zor yolu öğrendim. Ve ben altı giyim artıyor olduğunu düşünüyorum miktarı – Orada özensiz işçilik çok şey var – Gerçekten satın herşeyi bakmak gerekir. “Hızlı moda” prevalansı teşvik miktarını kalitesi üzerinde. Şahsen, ben tercih kalite miktar üzerinden.

Peki kalitesini belirlemek biliyormusun?

Bayan Ceket Kumaşı. Ben burada bir satın alma için bakmak bazı tasarım ve inşaat temel sağladık. Ben satış benim giysi tüm satın çalışın unutmayın, ama kalite için çok titiz değilim edin. Ancak, ünlü bir marka adı her zaman kaliteyi eşittir bulmuyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın