Şort Kumaşı Nasıl Olmalı ?

Şort Kumaşı. Her zamanki pantolon aksine önündeki flap açık şort kumaş.

Her zamanki gibi diker talimatları = mükemmel net ve iyi diyagramlar ile özlü idi. Onlar açıkça ve dikişleri düzeltmek için doğru prosedür hakkında açıklama. Ben farklı ucuz kumaş yaptım tek şey ekstra uydurma fırsat HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43.almak için son yan dikişler dikmek ve bazı saten önyargı bağlayıcı bel bantları tamamladı. Ben de denim kumaş alanlar kolayca şort alabilir çünkü önerilen daha fazla ön kanat / iç ceplerinde boşluğu dikmek başardı.

Şort Kumaşı. Genel Bu şort sevimli çifti ve ben bu desen tavsiye ederim. Başka bir parti kumaş alanlar herhangi çifti satın almaktan daha çok ucuz bu yüzden tüm çok kumaş almak şort kumaşı olduğunu. Günün sonunda kızım o istediği benzersiz çift var mutlu. Şimdi umarım o elbise gelmek gibi olacak.

Şort Kumaşı. Ben evde burada güvenli ve oturduğundan oturup olarak ben tüm güvenli olacağını. Sandy kumaş etkilenen ediliyor kişilere tüm dileklerimi yolluyorum çok doğru bir dikiş sonrası gibi önemsiz bir şey yazma hissediyorum değil  parça kumaş alanlar kesinlikle korkunç bir olay olacak canlı yeni haberlere göre. Benim orta kızı yerine bu yaz yeni giysiler satın almak istemiyordu o beni ona şort bir çift ve bir elbise dikmek istediğini ve ben artık bir kapalı işaretleyebilirsiniz listesi. O şort ve biraz farklı bir şey bir bağbozumu hissetmek istedim. Şort  kumaş fiyatı ve beyaz yıldız ile basılmış tam anlamıyla her o Başarmak seçti desen katalog ve lacivert dimi arama bir maraton yolculuktan sonra.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın