Bayan Şortlar Şort Modelleri

Rüya bayanlar için – moda ipek şort lale Bugün. Şort ok – iş bayan seçimi. Sportif tarzı her zaman rahat ve pratik pamuklu şort. Orijinal seçim -. Bir yüksek bel orta uzunlukta bir 4modeli

Şort Yaz 2015 renk ve soyut baskılar onların parlaklık ile. Moda beyaz ve mavi renklerde.

Şimdi az popüler ultra şort, fazlalaştı, onlar yaz kulübü partiler için mükemmel.

Kumaş dergisi her zevke ve etkinlik için uygun modeller sunar. Yanı sıra anahtar teslimi çözümleri gibi – doku belirli bir modeli dikmek iyidir hangi şort giymek için ne.

Örneğin, düşük bel ve manşetler ile kısa bir retro modeli. Ya da zarif, biraz sen sökün ve hafif bir ceket tamamlayacak bir kemer olmadan şort uzatılmış. Hassas dantel şort. Kemer ve derin kıvrımlar Şort. Uzamış, biraz yan dikişler cepli şort alevlendi. Sen müşterilerimizin çalışmalarını görebilirsiniz fotoğraf forumda. Onların her model için kararlar 3ile tanışmış – desen bu kumaş seçimi ve bireysel eklemeler, değişiklikler.

Bu şort çip – Tek kat ve hafif alevlendi. Özellikle ısı, yeri doldurulamaz giyim – Modeli ve bu şort yapmak gibi yaz şort gibi, oldukça basit! Size sağlanan beyaz kolsuz bluz, stil ve 2savurgan iş kadını bu şort giyin. Bu şort farklı bir kumaştan dikilmiş, ancak böylece böyle kısa streç saten, poplin, Krep, ve ideal kumaş.

Kumaşlar ile çalışmak için en iyi uygulamalar, bizim kategorisi okumak Kumaşlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın