Tarz Abiye Modelleri

Sizin rakam bir kum saati benzer? Sen sahibi olan bir rakam B tipi sadece orta veya büyük göğüsler, omuzlar ve kalçalar, geniş ve oldukça dar bel vardır var. Bel vurgu yerleştirmek 2için – Sen, ana şey çok elbise uygun olacaktır. Gardırop ile elbise uydurma en az bir dahil bir kemer . Kesim Deney, yerine bel vurgulamak olan, bir özlü doğrudan eğik kesim tercih etmeye çalışın.

Trapez siluet elbise de sadece işe – kumaş seçin. Etek-yıl veya korse ile elbise bakacağız Kazanma. Ne yazık ki, perdeler çok ve düz siluet İmparatorluğu tarzı elbiseler, hakkında unutmak zorunda.

Kilo altında konsantre ise, tam kalça ve bacakları var, ama küçük bir tepe (küçük veya orta göğüsler, dar veya omuz eğimli), sonra sahibi olmasıdır a-line tarzı elbise dikkat önerir “İmparatorluk” – yüksek belli ve geniş trapez etek kumaş sürü. Ayrıca elbise üstündeki dekoratif trim modelleri uyacaktır.

   Kadın gardırop Akşam elbise özel bir yer tutuyor oğlu, “cips” pratik giysiler sözde kurucusu,ana yemek ile bir “garnitür” olarak hizmet vermektedir, “domalan” – partiler ve resepsiyonlar için lüks elbiseler. Stilinizi ve kumaş bulmak için ana şey – Doğru bir gece elbisesi zarif prenses basit bir kız yapar seçilen.

3Şekil türü için seçme elbiseler – Başarılı alım-Rehin. Bu durumda, dikkate olanak sağlayan şekil, nüansları almak kusurları gizlemek için ve onurunu artırır. Etek-yıl Birisi ideal bir elbise, diğerleri kesinlikle kontrendikedir, ancak İmparatorluğu tarzında bir gece elbisesi seçmek mümkündür. Kollu veya tamamen yokluğu akan yumuşak örtme, eğik kesim, boyun ilginç tasarım, . abiye bazı eğlenceli seçimi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın