Bluz Modası Gömlek Modası

Modanın gelişmesiyle farklı alanlara yönelmeler artmıştır. Ürünlere uygulanan farklı tekniklerle çeşitlilik bir hayli artmıştır. Sadelikten yana olmayan moda son yıllarda hızla gelişmektedir. Ürünler sürekli çeşitlenip değişirken kullanılan bir yöntemde kumaş taş baskısı yöntemidir. Taşların ağırlığı ürüne daha asil bir hava katmakta ürüne taş uygulanmadan önceki hali ile arasında resmen dağlar kadar fark yaratmaktadır.yaz modası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Taş baskısında müşteriler tarafından verilen numune modeller bire bir yapılabilmektedir. Hem kıyafetinize hem ayakkabınıza yaptıracağınız bu baskılarla muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek ise hem farklı olmak adına hem de tarzınızı siz olarak yansıtmak adına bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kumaş kafanızda belli olsun kafi.

Taş ve metal baskıda aynı zamanda dizim yapılarak da verilebilmektedir. Taş metal baskı, metaldir ve taşlar her türlü kumaşa altındaki silikon sayesinde ısı yoluyla yapışabilir. Hammaddesi alüminyum olan taşların birçok renk seçeneği bulunur ve octacon taşlar olarak isimlendirilir. Presleme kalitesi olarak bombeli metal, drop metal ve düz metal çeşitleri bulunan bu taşlar kalıplara dizilip folyo ile uygulama yüzeyine sıcaklık vasıtasıyla tutunurlar. Yapıştırma taş olarak da isimlendirilen dikme taşlar, süs taşları, zincir içine koyular taşlar, agraf içine koyulan taşlar. Bayanların en çok tercih ettiği aksesuarlardan birisi olan broş tokalar da şal, atkı veya kıyafetlerinize estetik bir görüntü kazandırabilir. Gömlek ve bluzlarınız da yaka iğnesi broşlar taktığınızda parlak taşlarla görkem kazanmış olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın