Tekstil Geri Dönüşüm

Tekstil Geri Dönüşüm. Koleksiyonu bunların kullanılmış giysi bağış için istekli insanların çoğu genellikle ya da başka belediye veya il programları içinde kar amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından yürütülen kapı-kapı pikap tercih ederim. Sadece birkaç kişi bir damla kapalı yapmak için kendi yolumdan gitmek. Bazı ilçeler hatta sık satması pikap ile kullanılan tekstil toplamak. Diğerleri daha sık üç aylık veya yıllık alıcılar için gidin.kumaş geri dönüşüm yapan yerler HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Tekstil Geri Dönüşüm. Tekstil genellikle toplama noktasında sıralanır. Ancak, nemden temiz ve ücretsiz onları tutmak önemlidir. Islak, lekeli veya küf giysi yeniden kullanım için satılamaz. Kontaminasyonu önlemek için, birçok yardım kuruluşlarının da giysi veya diğer için kapalı açılan kapatma kutuları sunuyoruz kumaş kıyafetleri sık sık, evsiz verilen sadaka dükkanlarda satılan veya gelişmekte olan ülkelerde satılmaktadır. Giyilebilir ürün tüccarlara satılan geri dönüşümlü ve fabrika olarak kullanılacak silme bezleri.

Tekstil Geri Dönüşüm. Satılamayan ve un-giyilebilir giyim tekstil geri dönüşüm tesislerine gönderilecektir ve tekstil geri dönüşüm endüstrisi için hammadde olarak satılmaktadır. Tekstil Geri Dönüşümü çeşitli kategoriler halinde sıralamak aşırı yıpranmış veya lekeli giysiler Tekstil kurtarma olanakları. Bazı tekstil temizleme bezleri ve parlatma keçeleri olur. Pamuk paçavra yapımında kullanılan veya yeni yüksek kaliteli kağıt için bir bileşeni oluştururlar.

Örme ya da dokuma yünlü vb araç izolasyonu veya koltuk doldurma gibi düşük dereceli uygulamalarda, tekstil endüstrisi tarafından yeniden lif haline “çekilir” vardır.

Tekstil Geri Dönüşüm. Kumaş Diğer türlü döşemelik, yalıtım, ve hatta inşaat malzemeleri. Için elyaf olarak tekrar edilir Düğmeler ve fermuarlar tekrar kullanıma kapalı alınır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın