Bursa Kumaş Üreticisi

Bursa Kumaş Üreticisi

Bursa, Marmara bölgesinde bulunan bölgenin ve ülkemizin gelişmiş sanayi bölgesidir. Her alanda kendini geliştiren .-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBursa, ayrıca bir turizm cennetidir. Kış turizm, yaz turizm gibi aktiviteleri bulunduğu ilimizde, otomobil sanayi gelişmiştir. Bunun yanında bizi ilgilen tarafı Bursa’nın tekstil sektörünün de gelişmiş olmasıdır. Bir İstanbul olmasa da Bursa, iplik üretimi ve tekstil üretimi alanında büyük fabrika ve kuruluşların olduğu bir ilimizdir. Bursa kumaş üreticisi fabrikalar, Bursa’nın ve ülkemizin ihtiyaç duyduğu gelişmiş, kaliteli tekstil imalatını sağlamaktadırlar.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bursa kumaş üreticisi KOBİ veya daha büyük fabrikalar,  Bursa’nın iplik koza yetiştiriciliği alanında gelişmiş olması nedeniyle, dokuma ipliklerini daha ucuza ve hızlı bir şekilde temin edebiliyorlar. Toplanan iplikler son teknolojik aletlerin dokuma sisteminden geçerek hazır hale getirilmektedir. Bazı tekstil ürünlerinin dokuma sistemi bizzat elle gerçekleştirilmektedir. Çünkü bazı kumaşlar, makinelerde dokunması halinde bozulma riskini taşımaktadır. Bu nedenle ince el işçiliğinin de gelişmiş olduğu Bursa’da, tekstil bir başka boyutta gelişmiştir.

Bursa kumaş üreticileri de, el işçiliğine değer veren bir sistem kurmuşlardır. Malzemelerin daha kaliteli ve tekstil sektörüne layık olabilmesi için, son teknolojinin yanında, kaliteli insan gücünü de istihdam etmektedirler.

Aşağıda Bursa kumaş üreticilerinin bilgileri bulunmaktadır. TEKSTİL – GİYİM FİRMALARI

www.kumas.gen.tr  0536 336 43 43

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın