Bursa Toptan Kumaş Alanlar

Bursa Toptan Kumaş Alanlar. İyi atkı örme kumaş örme döngüler bir eğilim derslerin diyagonal yerine dik olması neden eğilip var olduğu bozulmaya neden belirli boyutsal değişime eğiliminde olduğu bilinmektedir. Diğer bir deyişle, sarmallık çünkü 90 dereceden daha farklı bir açı ilişkisi içine ve bir kumaşın sırasında döner asimetrik ilmeklerin örgü kumaştan oluşur.atık fire alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu tek jarse dokuma kumaşlar çok yaygın bir sorundur ve o gri yıkanmış veya bitmiş durumda bulunabilir ve triko estetik ve fonksiyonel performans hem de bariz bir etkiye sahiptir. Yüzünde arkasında bir ilmek çubuğu ile dengeli, çünkü Ancak interlok ve kaburga dokuma kumaşlar içinde görünmüyor.

Bursa Toptan Kumaş Alanlar. Bir dizi faktör bu ilmek üzerinde etkisi var, tespit edilebilir. Diğer faktörler değişkendir ama eğer bir faktörün etkisi, anlaşılamaz. Bu yazıda diğer faktörlerin farklı koşullarda ilmek üzerinde bir faktörün rolü ile ilgilenir. Bu diğer faktörler değişken olmasına rağmen ilmek üzerinde doğrudan etkisi vardır yeni bir faktör getirmek için teşebbüs edilmiştir. Yeni etken ilmek diğer iki faktörün bir çarpılan bir versiyonudur.

Bursa Toptan Kumaş Alanlar. Sarmallık yuvarlak düz örme kumaşlarda boyutsal bir bozulma veya iğne çizgileri adı verilen dikiş boyuna sıra, kumaş doğru dikey bir çizgi yer almalıdır, ve her dikiş enine akıllı ders dik açıda olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın