Toptan Gabardin Kumaş Alanlar

       Toptan Gabardin Kumaş Alanlar. Bu geometrik kusur yuvarlak kumaşlar örme sarmallık olarak adlandırılmıştır. Aşağıdaki resimde, normal döngü pozisyonda ve sarmallık çarpıklık sahip kumaşı gösterir. Sarmallık örme kumaş ve konfeksiyon fonksiyonel ve estetik performans hem de kesin bir etkisi vardır nedeniyle giysi makyaj uyumsuz desen, dikiş zorluklar sırasında Yerinden veya dikişlerinin kayması ilmek nedeniyle bazı önemli pratik güçlükler vardır.gabardin HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

                                 Toptan Gabardin Kumaş Alanlar. Kumaşların boyutsal özellikleri ilmek tarafından etkilendiği için en aza indirilmesi için ya da tamamen ortadan kaldırmak için bir ön koşuldur. Bu sarmallık sorun genellikle düzeltmek ve daha sonra yeni bir form ayarlanır, böylece kumaş bozulmasını heybetli tedaviler bitirme giderilmiştir. İşlem ile ayarlar normal merserize gibi, reçineler, ısı, buhar kullanılarak elde edilmiştir rağmen, kalıcı değildir ve tekrar yıkama sonrasında pervaz çarpıklık gerçekleşir.

                                      Toptan Gabardin Kumaş Alanlar. Ancak, onun adına patent için para yoktu girişimin ortağı ona onun fikri yaklaştı bu teklifi kabul etti. 1873 yılında hem kendi isimleri altında perçinlenmiş kot patentli. Onlar anında popüler oldu. Zamanın geçişi ile o kot “olarak ünlenmiştir. Dünya denim piyasası üretim ve tüketim raporu 2012 göre, şu anda kot için dünya pazarı üzerinde US $ 66 milyar olması tahmin edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın