Çanta Modelleri

Çanta Modelleri

 Hiç kuşkusuz kadın deyince akla gelen göstergelerden biriside çantadır. çanta HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizHem kullanımı hemde şıklığı ve özel olması bakımından bayanların vazgeçilmezleri arasında olan çanta günlük kullanım ve gece için olan özel kullanımlar olarak bir çok farklı tarzda üretilir.Genel anlamda rahat olması istenen çantanın farklı görünmesi ve şık olması üzerinizdeki kombin ile uyum sağlaması çok önemli noktalardan birisidir. Çanta kıyafeti bile öne çıkaran şıklığın ikonu olarak gösterilebilir.

Çantalar şüphesizki trendin en önemli parçalarından birisidir peki bu sene hangi çantalar moda? İşte cevabı; Bu yıl kumaş modellerin yanı sıra deri ve hasır tabanlı çantalar çok trend günlük kullanımda çiçek baskılı veya pullu deriler moda iken gece kullanımı el çantalarında  ve süet taşlı modeller çok şık ve göz alıcı özellikle abiyeler ile mükemmel bir uyum sağlayan bu modeller en çok satılanlar arasında yer alıyor bunların yanında rugan ve kumaş malzemeli çantalarda gece hayatının ve abiye merkezli konseptlerin vazgeçilmezleri arasında. canta modelleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizYaz mevsimi içerisinde olduğumuz şu günlerde hasır ve büyük kesim kumaş çantalar çok trend. Uzun renkli cıvıl cıvıl elbiselerle kullanımı çok şık bör görüntü yaratan bu çantalar yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasında gösteriliyor.

Şıklık ve modanın önemli imgelerinden biri olan çanta eğer yanlış tercihlerde bulunulursa bütün bir kıyafet kombininizi çöpe atabilir.Bu bağlamda seçiminde oldukca dikkatli davranılması gereken çantanın kullanılacağı yere göre seçilmeside çok önemlidir.Bazı modeller özel günler için uygun ve şık olsada günlük kullanımda zorluklar yaratabilir.Tüm bunları iyi düşünmeli en doğru çantayı seçmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın