Çizgili Kumaş Kareli Kumaş

Çizgili Kumaş Kareli Kumaş. Pamuk dönmeye makine ilk kullanımı 1793 yılında 1730 yılında İngiltere’de yapıldı Eli pamuğun popülaritesi ve kullanım bugün önemli bir faktör olduğunu, onun çırçır, patentli kumaş fiyatı elle tohumdan lif ayırmak izledikten sonra cin icat. O elle ayıran daha elli kat daha hızlı iş yapmak için on gün içinde cin inşa. Türkiye pamuk lifi büyük miktarlarda ile sağlayarak zaten hızla büyüyen tekstil ucuz kumaş endüstrisi yardım etmek için bir yol oluşturduk. Çizgili Kumaş Kareli Kumaş.  pamuk hasat değeri yükseldi.kumaş- HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Pamuk dünyanın en çok kullanılan lif olan halen. Pamuk bitkisinin her parçası yararlıdır. Pamuk kumaş yapımında kullanılır, çünkü elyaf bitkinin en önemli bölümüdür. Çizgili Kumaş Kareli Kumaş. Pamuk kumaş alanlar giysiler için kullanılan numaralı elyaftır. 1994 yılında, pamuk yüzde 63’ü giyim için kullanılan, ev mobilyası için yüzde 29 ve yüzde 8 sanayi tipi ürünlerde ve ihracata yönelik kullanıldı.

Çizgili Kumaş Kareli Kumaş. Ayrıca, linter denir tohum, üzerindeki kısa tüylenme şilte ve mobilya ve otomobil minderler için plastik, patlayıcı, yüksek kaliteli kağıt ürünleri, vuruş yapmak için gerekli selüloz kaynağı.

Çizgili Kumaş Kareli Kumaş. Pamuk tohumu, aynı zamanda çeşitli ürünler halinde imal edilir. Yağı, gıdaları ve gövdelerin – üç farklı ürünler içinde kullanım için ayırmak için ezilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın