Her Türlü Kumaş Alınır

Her Türlü Kumaş Alınır. Kumaşlara likra eklenmesi form ve fonksiyon harika bir evlilik. Likra fonksiyonudur; o uzanır ve bitmiş giysi konforunun ekler. Bu pamuk ucuz kumaş / likra dokumalar desen ve tarzı çeşitlidir, ancak tüm likra en streç avantaj var.süprem kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Soğuk su yıkama kullanın, ve kuru için düz koymak. Sıcak suda yıkanmış, eğer Pamuk küçülecek. Likra içeren kumaşlarda klor çamaşır suyu kullanmayın.

Her Türlü Kumaş Alınır. Hatta bir örme parti kumaş alan gibi uzanıyor olsa da, bir dokuma olarak tedavi edilmelidir. Çoğu projeler için evrensel bir iğne 70/10 80/12 veya kullanın. Dokuma kumaş fiyatı senin pamuk / likralı bir kot ağırlığı ise, bir ağır iğne (90/14) geçiş. Polyester iplik veya pamuk / polyester iplik, bu kumaş ile kullanım için mükemmel seçimlerdir.

Her Türlü Örme Kumaş Alınır. Standart düz dikiş, orta uzunlukta (2.5) Bu kumaş alan kişiler için iyi bir seçimdir. Dikişler bağlama ile bitmiş olabilir veya 2 ya da 3 iplik dengeli dikiş ile sürfile edilebilir elle veya makine ile yapılabilir, ya da çift iğne dikişi kullanabilirsiniz.

Her Türlü Örme Kumaş Alınır. Bu tür giysiler iyi destek için. Örgü gibi bir orta ağırlıkta eriyebilir seçin. Örme kumaş alanlar arabirim bu dokuma kumaş likra streç ile engel olmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın