Dantel Mendiller

Klasik romantik sembol -… bayan, ona bir mendil sevgilisi vererek. Geri eski günleri kızlarda dikiş ve nakış sanatını, yani tehlikeli kavga, şal ya da ailesi ve eski tuğrası amblemi ile 3bir eşarp gönderilen Sevdiğine şövalye verin. Bir kanama basıldığında Yaralı şövalye zarif dantel mendil sevgilisi yara ….

Kız verilen İngiltere’de 19. yüzyılda harfleri ile işlemeli bir mendil genç bir adamın aşk için en değerli hediye oldu. Bu hediye çok şey söylüyor.

4Ben hiçbir açıklama ihtiyacı eski sembolü kullanıldığı hoş bir sürpriz oldu. Harry işkence elini zarar sürekli olduğu göz önüne alındığında, onun yara sınıfta tekrarlandı ve bu nedenle –  ama görünüşe gerekli kez daha küçük bir belirteç var izin bulundu ….

Ne  mendil onun kanıyla serpilir – Daha fazla düzeltmeleri romantik sembol, kan – çünkü birçok halk gümrük Birlik sembolü ve bir işareti veya insanlar arasında bir anlaşma olabilir.

5Sonra ben bile onun sila ne desen de hatırlamıyorum. Öyleyse yan dikişler ve arka raflar birleştirerek, tek parça olarak kesme, mendil tek yarı yarıya nasıl satın alınmıştır. astar artıkları gelen ve trim yerleşmek ve dantel aynı zamanda da, saten bir parça kullanılmış etek , ve yanlış tarafında simülasyon boyunduruğu  ve onları kullanılır.)))

Şal 140×140 cm,% 10 kaşmir, modal% 90 “Dantel kare”. Süper-garde tasarım mendil Arka Plan Suprematizm kurucusu ve lideri en ünlü eseri oldu – “Siyah Kare”.

6narin  dantel deseni ile süslenmiş bir siyah kare eşarp. Uzun zaman önce dantel dantel vasıflı kılavuzun asırlık gelenekleri yaşatmak için devam, dünyaca ünlü oldu. Ünlü “Kara Meydanı” görünüyor ve tasarım orijinal ve  fonunda Karlı dantel, dantel gibi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın