Kumaş El Sanatları

El sanatları geri moda olan ve çeşitli yönlerde ve türleri eksikliği değil ne zaman Bugün, size tanıtacak. . Talep el sanatları çeşitli ona cevap, büyük – kızlar, eski dergiler deseni ile 3takas, asma büyükanneleri eski daktilo almak çember veya iğneler satın dükkan için acele ? el sanatları nedir Basit iyi eski İngiltere’den geliyor? Ya da kendi kuralları ve renkleri, amacına ve anlam kombinasyonu ile dikiş? Her şeyden önce,- ilham ve bir sanat olduğunu yaşam tarzınıza vurgulayın!

Meslekler kumaş renkli parçalar bütün bez içine dikilir, ve sonra onları ilginç ve kullanışlı küçük şeyler (battaniye, yatak örtüleri, yastıklar, havlular ve hatta giysi). çeşitli yapmak hangi tekniğin karakteristik özelliği  son derece popüler hale, şimdi bir yeniden doğuş yaşıyor. Ancak, patchwork iğne dünyasında yeni değil. Biz çok uzun bir zaman ve türlerinden biri olarak kabul edilir biliyorum

Başlangıçta, iğne bu tür bir ekonomik nedenlerle, sadece ortaya çıktı. (Temiz kalpli kumaşlar aksine) Güzel kumaş fabrikası lüks olarak kabul edildi. Bu bile terzilik sonra kalan küçük hurda taşımak için izin verilen çok renkli yamalar yorgan ve fantezi kıyafetler dikilir köylerde, çok popüler oldu. Japonya’da, kapitone kumaşlar da dini anlamı oldu. Önemli 1tarih (66, 77, 88, 99 yıl) Sembolik hediye, örneğin, ipek paçavra aynı miktarda dikilmiş bir kimono, kabul edildi.

Ve doğum yeri dikiş, ve satışı sonra fikrini uygulamak eski İngiltere, iyi oldu. Ancak, görünebilir bile daha bu antik tekne tarihi. Örneğin, bu teknikte en eski örneğin deri parçalarının imal süs bir parçası vardır. Bu sergi Mısır Müzesi’nde saklanan ve geri 980 m MÖ uzanmaktadır. Patchwork başka örnek Çin’de “Bin Buda Mağarası” keşfedildi. Bu halı giyim hacı hurda yapılmış ve bu yaratılış yaşı zaten bin yıl aştı.

Bir doğrudan – kavramı sadece. Yaratıcı bir süreçtir – Bu halk sanatı artık sanat ve el sanatları tanınmış tür yanı sıra diğer sanat,haline gelmiştir. Birincisi, İngiltere’de ortaya çıktı 2sonra güvenle ilk yerleşimciler ile Yeni Dünya’ya taşındı ve o geliştirmek ve iyileştirmek başladı yoktu.

İlk yorgan kurtarmak için dikilmiş, sonra yavaş kendi yasaları, teknikleri ve sanatsal özellikleri ile bir sanat dönüşüyor, faydacı değer kaybetmeye başladı. Yamalı mozaik prensibine dayanan kendi tekniği ile karakterize edilir. Sanat için desenleri ve geometrik şekillerin süsler yapma prensibi ile karakterizedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın