Dekoratif Tasarım

Dekoratif Tasarım

Bu noktada, başlangıç ​​(öğrenci) yanı sıra, butik tasarımcıları tarafından çekilir tasarım, anlamına gelir. Çizilmiş bu onun üzerinde bol dökümlü olacak.tasarım HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDaha abartı, baskı, nakış, düğmeleri (bu tutturmak değil) ve fiyonklar olacak böylece toplu olarak üretilen değildir. Müşteri bir tasarım seçebilirsiniz, böylece bu tasarımlarda kumaş stil ve renk kombinasyonları tarif edilmektedir, o zaman çok pahalıya mal olacak, tasarlanmış giysiyi seçecektir. Bu tasarım kategoride şartname çizelgeleri standart ölçüm için dikişli değil, hazır değil. Bu bireysel bir tasarım baskı, nakış, kapitone, aplike, veya kumaş dekorasyon diğer formları tarafından oluşturulan tasarım ve kıyafet yapılır. Bazı dekoratif tasarımlar seri üretilen ve çok ekonomik vardır.

Diğerleri son derece emek yoğun olan bireysel kreasyonlar vardır. Silindir ve baskı muhtemelen dekoratif en sık kullanılan biçimleridir. Baskılı tasarımlar ile ilgili bazı zamanlar sorunlar yapısal tasarımlar daha kalıcı daha kaliteli, bulanık geneldir ve dekoratif tasarımları daha dayanıklıdır. Yapısal tasarımları yavaş ve daha uzun zaman kurmak dueto dekoratif tasarımları daha üretmek için daha pahalı.

Tasarımı zahmetli manuel çalışma ile karşılaştırıldığında gider ve zaman önemli bir şekilde azaltılır.

dekoratif tasarım HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTasarımcılar yanı sıra uzak yerlerden sürecini kontrol etmek mümkün olduğu gibi tasarımı her yerden yapılabilir.

Verileri kolayca saklanabilir iletilir ve bilgisayar dosyaları ile taşınabilmektedir.

Dijital disket, zip diskler, CD-ROM veya sabit disk böylece yerden tasarruf kaydedilebilir. Üstelik onlar kolayca, hızlı ve kolay erişim için organize edilebilir.

Tasarımlar kolayca özelleştirilmiş ve düzeltmeler olarak kişiselleştirilmiş ve düzenleme önemli gecikmeler ve maliyet artışları olmadan herhangi bir zamanda yapılabilir.

Artık belli bir kumaş veya giysi bilgisayar ekranında kendisi üzerinde farklı renklerde ve şekillerde nasıl göründüğünü görebilirsiniz gibi tasarımcılar Renk Örnekleri her zaman üretmek gerekmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın