Denim Fabrics

Denim Fabrics. Oldukça zor bir mesele! Eğer alışveriş yere bağlı olarak, ne etiket diyor özellikle örneğin bir bit pazarı ya da bazı ülkelerde, gerçek olduğundan emin olamaz. Örneğin, bir arkadaşım tüm rayon edildi biri hariç, (aşağıya bakınız) yanık testine tabi tutulduğunda plastik olduğunu kanıtladı bir geziden Tay ipek (tabii% 100 ipek) ev örnekleri getirdi.kot kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Denim Fabrics. Farklı lifler ve örgüleri ayırt etmek için, bir uzman kendiniz biraz haline en iyisidir. Bu çok zor değil: Sadece, etiketler bakarak dokunarak ve kumaş kokulu, tezgâhtarları sorgulama, zaman zaman kumaş mağazaları göz atın. Koku? Ah evet! İpek Bazı türleri bile dimi ve tafta, böyle bourette, ipek keten, DUPIONI özellikle kaba çeşitleri bir çok farklı kokusu vardır. Tüm ipekler o koku terlemek, ama kokusu varsa, o ipek var. Keten ayrıca belli bir kokusu vardır, ama genellikle dükkan, yıkama maddesi, ya da depolanan oldu yerin kokuyor yerini oluyor o kadar hassas değil.

Bu kumaşlar tanımlamanın ikinci en iyi yoludur – iyi bir mikroskop altında lifleri incelemektir.

Denim Fabrics. Dikkatle yanık testi için çevreyi seçin: çevresinde olmalıdır yanıcı hiçbir şey, ama su ve yanma kumaş parçası, yani porselen veya metal alabilirsiniz yanmaz gemi. Ben ideal olduğu mutfak veya banyo lavabo buldum. Onu atmadan önce iyice sonradan örneği ıslatın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın