Gabardine Fabric – Gabardine Fabrics

Gabardine. Bitki lifleri parlak, çabuk alev ile oldukça iyi yakmak için eğilimindedir. Alev öldü, onlar dışarı koymak kadar parlamaya devam ediyor. Onlar yandı kağıt gibi kokuyorsun. kül, çok ince, gri adil ve dokunmatik altında toz.gabardine HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Gabardine. Onlar ayrı söylemek zor konum, yani ne yazık ki, tüm bitki lifleri, böyle tepki. Bu da bitkilerin ama hala suni yapılır suni ipek ve asetat, gider. Pürüzsüz serin ve muhtemelen parlak kumaşlar – yani ipek hata yapardım -. Bu gibi yanmak ki büyük olasılıkla bu iki biridir Pamuk ve Keten o merserize sürece (daha çok bilinen bir tekniktir pamuk – spor bir donuk yüzeyinde ) yaklaşık 1850 yılından beri. Pamuk dokunma, yumuşak kabarık ve sıcak. Keten, pürüzsüz ağır ve akıcı olduğunu ve pamuk daha kolay nemi emer çünkü serin hisseder. Keten lifleri, pamuk lifleri daha uzun olduğu için, pamuk rip daha kolaydır. Keten daha kolay kırışır. Ve sonra orada rami , Orient uzun bir geleneğe sahiptir (ancak sadece orada) ve birçok yönden keten benzer bir doğal bitki lif. Bu yüksek kaliteli keten daha dokunmak kaba var.

Gabardine. Bir mikroskop erişimi, pamuk ve keten söylüyorum varsa ayrı oldukça kolaydır. Bir iş parçacığı kapalı birkaç lifleri almak ve mikroskop altında koyun. Pamuk neredeyse yünlü görünüyor ise Keten pürüzsüz, düz lifler vardır. Bu kıvırcık saçlar vs düz gibi biraz.

Gabardine. Hayvansal lifler isteksizce yakmak; Alev bir çatırtı sesi üretir ve hızlı bir şekilde ölür. . Yanmış saç kokusu vardır (Bu davranış yün kamp yangınlar ve soba etrafında yıpranmış giysiler için iyi bir seçim yapar) Yün kadar bukleler ve kahverengiye dönüşür, sonra basıldığında kolayca çökmeye parlak siyah topaklar haline dönüşür. İpek döner Ayrıca kolayca çökmeye gümüş topaklar halinde.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın