Denim Kumaş

Denim sadece bir pamuklu kumaştan daha fazla değil, tarihçiler, tasarımcılar, gençler, film yıldızları, gazeteci ve yazarlar kalplerinde güçlü görüşler ilham veriyor. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz..-jpgTutku Faiz sınırındaki özellikle denim gerçek kökenleri üzerinde tartışma, bugün tekstil ve kostüm tarihçiler arasında bulunabilir. Bu uzmanlar araştırma içine çalışmalarının yıllardır koyduk; burada denim hareketine katkıda bulundu şekilde bir tartışma ardından denim doğum hakkında hakim görüşlerin bir özetidir.

Kot yaklaşık beş milyar çift, her yıl dünya çapında üretilmektedir. Kot uzun bir üretim geçmişi ile yıllardır giyim popüler bir öğe olmuştur. -HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz..Onların dayanıklılık için malzeme olarak değerli kot ilk birkaç yüzyıl önce liman işçileri tarafından kullanıldı. Bu makalede, yazarlar denim kuru terbiye ve önemi hakkında tartışmak.

Giysi son arzu edilen sonuçları elde etmek için sağlayan yeni teknolojiler ve ekipman kullanımı ile, giysi üzerine uygulanan son yöntemlerden biridir. Denim kumaş terbiye için, tedavi yöntemleri bir dizi kullanılır. Onlar tüm kumaş görünümü. Çeşitli tonlar ve her yerde çevresinde görülür stilleri, etkileri elde etmek için ıslak bir yelpazede yanı sıra kuru tedaviler geçmesi. Denim imhası bir tekniktir kadar bir sanattır. Moda yönü yıpranmış, kırışmış veya basılı yırtılmış olup olmadığı, özellikle denim kuru terbiye tüm alanlarında çeşitlidir; bu eğilimler tüketicilerin geniş bir itiraz edebilirsiniz. Bu sayede üretim fiziksel ve yüzey boyanın kimyasal aşınma ile değişiklik gösterebilir denim kuru işleme teknikleri, çeşitli ile elde edilebilir farklı yıkama aşağı denim kumaşlara görünüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın