Kapitone Kumaş Alanlar

Patiska gibi, şemsiye de bir baskı özellikleri, ama küçük kareler bulunuyor. Pötikareli birçok farklı renkte satılan olmasına rağmen, mavi, pembe, sarı, yeşil, kahverengi ve turuncu pastel tonları kapitone özellikle popülerdir. ===HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSıkıca yerine yorgan için dayanıklı değil gevşek bir örgüsünü içeren daha örülmüş gibi kaliteli pamuk, kapitone yaygın olarak kullanılır.

Yorgan yapmak için uygun diğer sıkı dokunmuş kumaşlar denim, kadife, kadife, ipek ve yün içerir. Ekstra keskin iğneler ihtiyaç olmasına rağmen, hatta deri, kapitone kullanılabilir ve dikiş kolay malzeme değil. Yünü ıslanırsa bile onun sıcaklığını için bilinen, bu nedenle kamp için kullanılan yorgan yapmak için iyi bir seçim olduğunu.- HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-

Bu dikiş dikişlerini başlangıç ​​için pahalı hem de biraz kaygan olmasına rağmen ipek zarif, lüks bir seçimdir. Kadife de lüks kapitone kumaş. Bu projeler için ilginç bir görünüm ekleyebilirsiniz zengin peluş dokuya sahiptir. 

Kadife veya ipek ya da daha gayri resmi bir görünüme sahiptir. Bu bir yivli veya çizgili, dokulu desenli sağlam bir tekstil bulunuyor. Denim, mavi kot pantolon yapmak için kullanılan kumaş, bir başka gayri ama popüler kapitone kumaş. Koyu veya açık tonları, ya da kot kareler veya diğer şekillerin bir kombinasyonu, yorgan stilleri oluşturmak için kumaş diğer türleri ile birlikte bir araya getirilebilecek şekilde.==-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bir yorgan alt tabakası için kullanılan yaprak veya kumaş parçası üstüne kullanılan malzemelere ağırlığında yakın olmalıdır. Rengi de yorgan kullanılan diğer renkler ile iyi koordine etmelidir. Onlara uzanan herhangi bir tür malzemeler kapitone kumaşlar olarak kullanılmamalıdır. Onlar kumaş çok fazla hareket olarak özenle bir araya getirmek çok zor.

Farklı baskı hem de katılar genellikle kapitone birleştirilir. Baskılı kapitone kumaşlar üzerinde tasarımları ölçek, ya da boyutu, genellikle küçük, orta ve büyük olarak sınıflandırılır. Orta baskılar çizgili desenleri tanımlamak iken küçük baskıla, minik noktalar yanı sıra bulunmaktadır. Kalın Hawaii çiçek tasarımları büyük baskılı kumaş örnekleridir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın