Denizli Penye Kumaş Alanlar

Denizli Penye Kumaş Alanlar. Yırtılma ve gerilme mukavemeti, yırtılmadan kuvvetlere karşı koymak için kumaşın yeteneğini ifade eder. Yırtılma mukavemeti zaten böyle çıtçıtlı bir kapağın içine yerleştirilir oluşturulan delik gibi, başladı bir gözyaşı devam etmek için gerekli olan ne kadar kuvvet gösterir. spot kumaş alanlar 0536 336 43 43Bu cinsinden ölçülür ve daha yüksek bir yırtılma mukavemeti değerlendirmesi kumaş müthiş önce daha fazla kuvvet dayanabilir anlamına gelir oldu. Böyle bazı üreticiler, trapez gözyaşı testleri gerçekleştirmek. Bu, bir gözyaşı ile başlar 90 derece ve ek bir gözyaşı yapmak için gerekli olan ne kadar kuvvet önlemleri çeker, ancak orijinal gözyaşı farklı bir yöne çalışıyor.

Denizli Penye Kumaş Alanlar. Çekme (veya patlama) gücü daha önce yırtılmış değil kumaş bir delik gözyaşı için ne kadar kuvvet anlamına gelir. Çekme dayanımı test sonuçları da  bildirilen ve daha yüksek bir sayı daha güçlü kumaş gösterir edilmektedir.

Denizli Penye Kumaş Alanlar. Aşınma dayanımı sürtünme dayanacak ve bunun üzerinden giyilen bir deliğe sahip karşı kumaşın yeteneğidir. Genellikle, kumaş kaplı ve ağır kumaşlar nedeniyle ilave malzeme, hafif ve kaplanmamış kumaşların daha iyi aşınma dayanımı, ve “çift-losyonları,” bir geçen bir test yöntemi sayılarak döngülerinin belirli bir sayıdan sonra yıpranır ne kadar malzeme kumaş, bir delik giymek için gerekli kaç  (losyonları) ile ölçülür ileri ve geri kumaş üzerinde bunun bir delik giyer kadar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın