Denye Kumaş Alanlar

Denye Kumaş Alanlar . Bir kumaş  kaybederse, su yüzeyinde boncuklanmıyor olmayacaktır. Bunun yerine, damla kumaş içine emmek, düzleştirmek ve tekne üzerine sızıntı sonunda. Birçok kumaş su geçirmezlik özelliğini geri tedaviler vardır.kumaş

Denye Kumaş Alanlar . Yerine konur kapaktan önce bir teknede nem mevcut bir buharlaşma yolu ihtiyacı var. Jarse Kumaş Alanlar. “Nem bir tekne kapağın alt yüzeyinde ise, kapağın üzerinden nasıl hareket hızlı kumaşın nefes bir ölçüsüdür.  Bileşenleri Kumaş ölçülür Tekstil sunumlar 24 saatlik bir süre içinde metrekare başına su buharı buharlaşır kaç gram kurarak, web sitesinde. Jarse Kumaş Alanlar.  Nefes alabilen kumaşlar için endüstri standardı olan bir kumaş üzerinde ve 625 puan havalandırılmalıdır gerekmez 625 olduğu; 625 kadar yüksek kumaş hala, hava alabilir olan, ancak bunlar da havalandırılmalıdır.

Denye Kumaş Alanlar . polyester kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizOnun gücü, aşınma ve ne kadar iyi onun rengini ve dokusunu korur dayanma kabiliyeti: fabrikatör için diğer bir önemli husus kumaşın dayanıklılık olduğunu. Daha ağır kumaşlar tipik olarak kuvvetli ve hafif kumaşlar daha yırtılmasından önce daha fazla güç iyi direnç gösterebilmektedir. Birden fazla tabakaya sahip yana kaplı kumaşlar, daha uzun olmayan kaplı kumaşlardan daha sürtünme ve aşınma dayanımı. Jarse Kumaş Alanlar. Çözüm-boyalı kumaş, genellikle artık kendi rengini tutmak ve zamanla ipliği boyalı kumaşlar daha az solmaya.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın