Deri Ceket Modası

Deri Ceket Modası

Deri ceket bakımı için en kolay yollarından biri aşınma sonra aşağı silme ve onu asılı veya saklamadan önce tamamen kuruderi ceket...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ve temiz olduğundan emin yapmak kadar kolay olabilir bunun düzenli bakım alarak taahhüt etmektir. Islanırsa, sıcaktan veya hayranları bir sıcaklık-nötr bir alanda kurutun. Bunu suyu emmek için bir havlu üzerine yerleştirilir ise deri daha kuru olacağını görebilirsiniz. Eğer kar veya buz gibi havalarda da ceket giymek ise, yüzeyde birikmiş olabilir tuzlar ve yol kimyasalların tümünü kaldırmak için emin olun; Bu kaldırılmaz, onlar lifleri yıkmak ve zamanla giysi yok edebilir.

Zamanında dökülmeleri ve lekeleri bakımı da çok önemlidir. Çoğu uzman yavaşça hava-kurutmadan önce sıcak su ve sabun ile sünger, malzemenin toplu kurtulmak için kuru bir yumuşak fırça ile başlamak demek. Ayrıca  deri ceket periyodik olarak yapılmış bir ceket için bakım gerekir süet veya nubuk, hatta pürüzsüz ve ceket tahıl tutmak için hafifçe fırçalayarak. Bu aslında şeyler yapabilir beri, deri her tür üzerinde kalıcı lekeleri ovma önlemek için denemek için genellikle en iyi kötü pek çok durumda. Tüm lekeler çıkacak, ve gerçekten inatçı şey muhtemelen bir deri bakım uzmanına sevk edilmelidir.

Periyodik Deri  Temizleme

derii ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAyrıca zaman zaman profesyonel bir temizleyici onu alarak deri ceket için bakım yapabilirsiniz. Temiz özel ekipman ve deri ceket için özel olarak tasarlanmış araçlar ile ceket tedavi edebilir, ve ayrıca kolayca yeni gibi esnek ve görünümlü tutmak için alabilirdik daha güçlü ürünler ile kıvamlandırılmasını yeteneğine sahip olabilir. Profesyonel bir zamanda, herhangi bir etek sorunları gidermek yırtık balataları yeniden dikmek, ve gerektiğinde diğer onarımları gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun depolama ayrıca deri bakımının önemli bir parçasıdır. Bu giysi şekli tutmak sağlayacak bir geniş yastıklı askı, ceketini asmak için genellikle en iyisidir.

deri ceket fiyatları,spor deri ceket,deri ceket ekşi,suni deri ceket, deri ceket modası, deri ceket modelleri,ucuz deri ceket,deri ceket alanlar, dericiler,hazır giyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın