Çocuk Giyim

Çocuk Giyim

Bu boyut, özellikle kemerine ve kalça yoluyla, sorun pantolon uydurma var, ve daha büyük bir boyut ihtiyacı erkekler için ideal olabilir. çocuk giyimi ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu geleneksel büyüklüğünde bel genellikle bazı çocuklar için çok büyük olan ince boyutları, benzer ve daha küçük bel şeridi ve kalça boyutunu gerekir.

Çocuk Giyim: Boyutu etiketlerinde tayin edebilir – bir boyut  14 örneğin, 14H okuyabilir, ince 14 14S olarak etiketlenmiş olabilir iken. Birkaç markalar bu şekilde Kabuklarınız etiket, bunun yerine erkekler için yapılmış en pantolon gibi bel boyutu ve  karşılık inç numaraları, vermeyin.

Bunları yapan, her giyim markası farklı onların normal boyutlarda tanımlar çünkü bir  boyutu gerçekten ne olduğunu söylemek çok zor. Çoğu ebeveyn bazı markalar tam olarak aynı boyutta diğer markalar yok ederken, iyi çocuklarını uygun görünüyor biliyorum. Bazı bel daha cömert biraz daha uzunluğa sahip veya (gömlek) daha uzun kolları var. Bu büyük boyutları tipik giyim markası “ortalama” boyutuna modellenmiş ve 2 kemer kısmına inç (2,54-5,08 cm) ve kalça yaklaşık 1 ekleyebilirsiniz. Bacak uzunluk ya ortalama veya geleneksel boyutu aynı kalır eğilimindedir.

Bazen bel boyutu belirli bir uzunlukta boğuk boyutlarda yeterli değildir, çünkü uzunluğu sorunu, zor bir olabilir. Örneğin, bir çocuk gerçekten uygun olandan daha uzun bir uzunluk boyutu bel boyutunu gerekebilir. Belki de bir 16H kemer uyan ancak bacakları bir 14H uzunluğu vardır. Bu onlar sağlam yapıldığı zaman gerçekleştirmek için zor olabilir ama bu durumlarda, anne,cocuk giyim ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz etek pantolon seçebilirsiniz denim . Erkek yaş ve 28 inç (71,12 cm)  sığabilecek kadar, anne yerine çocuk giyim ve bel boyutu kombinasyonları çok daha geniş bir yelpazede geliyor erkek giyim, satın almak isteyebilirsiniz.

Bu biraz daha az yaygın pantolon daha olmasına rağmen gömlek mevcut ceketler vardır. Birçok erkek sadece gerekirse daha büyük bir gömlek uyması ya da çocuğun boyutları çok küçük ise erkek gömlek giyebilir. Bazı markalar kapsamında çok daha sınırlı artı boyutu erkek giysileri ve diğerleri tam bir çizgi taşıma eğilimindedir.

Alışveriş yapanlar en büyük mağazalar bu boyutlarda bulabilirsiniz, ancak markalar aşina iseniz, çevrimiçi arama yaparken, onlar daha iyi seçenekler olabilir. Çoğu web siteleri, hatta bu mağazalar için, bireysel mağazalar benden daha stok var.

toptan çocuk giyim,çocuk giyim markaları,çocuk giyimi ve malzemeleri,çocuk giyimi toptan,kız çocuk giyimi,ucuz çocuk giyimi,ucuz çocuk kot pantolonu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın