Diyet Ve Spor

Diyet Ve Spor

 Yazın gelmesiyle birlikte zayıflama çılgınlığıda başladı. Peki zayıflama çılgınlığa gelecek bir konumudur biraz inceleyelim.spor HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Yaz geldi düğünler balolar tatiller başladı ve siz dolabınızdan çıkardığınız elbisenin içersine girme çabanıza karşılık o vakum poşeti gibi vücudunuza yapışıp o gün morallerinizi alt üst edip sizi kara kara düşündürdü mü ?O zaman sakin olup güzelce düşünmenin vakti. Nerede yanlış yapıyorum neden kilo aldım ve neden orantısız kilo alıyorum. Tıp otoriteleri diyor ki kiloda boy gibi insana ait ve özel bir parametredir. Bakın burada karıştırmamamız gereken kavram yağ ve kilo ,yağ istenmeyen sizin vucudunuzun şeklini bozan dert sarkan kalp ve karaaciğer rahatsızlıklarına yol açan şeydir.Kas ise metabolizmanızı hızlandırır daha kolay yağ yakarsınız fit bir görünüm elde ederken sağlıklı ve zinde hissedersiniz ve kas aynı hacimde yağın tam iki katı ağırlık yapar!

Diyet zayıflamanın ön koşulu olarak gösterilsede sağlıklı bir zayıflamanın ön koşulu spordur. Diğer türlü anca su kaybeder ve kaslarınızı eriterek tartı üzerinde bir kaç kilo düşüş yaşarsınız.İnanın bu durumun yanında hiç zayıflamamak bile daha iyidir. diyet HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEnerji ve zindeliğinizi kaybeder kendinizi halsiz ve bitap düşmüş hissedersiniz ama sıkı durun sizi ilacınızla tanıştıracağım.

Spor sağlıklı ve zinde bir bedenin ilacıdır.Kas oranınızı artırarak metabolizmanızı hızlandırırken kendinizi adeta superman gibi hissedersiniz. Özellikle ağırlık çalışmak üzerinizden tüm stresi atarken efektif ve ağır bir yağ yakımı sağlar.Bayanlar içinde geçerli olan bu durum ile kilo değil yağlarınızı vererek fit bir görünüm ve sağlıklı bir vücut sahibi olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın