Dokuma Kumaş Alan

Dokuma kumaş primer karakteristikleri ve özellikleri. bir dokuma kumaşın yapısı ipliklerin birbirine geçme türüne göre, ipliklerin (ipliğin 1 km’lik bir lifin gram olarak ağırlığı ile,--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz yani, iplik yoğunluğuna göre değerlendirilecektir) kalınlığı ile karakterize edilir , örgünün yoğunluğu ile, çözgü ve atkı ipliklerinin Büklüm oranı ile ve yüzey yapısı. Bir dokuma kumaşın özellikleri ve görünüşü ipliklerin özellikleri ile, ve bitirme ile, kumaşın yapısı ile belirlenir.

Üstün, birinci ve ikinci dokuma kumaşlar, üç kalite kategorilerine göre sertifikalıdır. Kalite devlet mührü verildi kumaşlar üstün kalite kategoride, ikinci kalite olarak sınıflandırılmıştır kumaş üretimi dışarı alınır. Bir kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz..-kaliteli bir kategoriye atanmış zaman yoğunluk (kumaş 1 metrekarelik ağırlık), büzülme, renk haslığı, beyazlık, aşınabilirliği, tüylenme gibi göstergeler olarak Üretim yöntemi, yapısı, ve son bitirme, dikkate alınır kırışıklık ve diğer mekanik özellikleri direnci.

Yoğunluk, dolaylı olarak, kumaşın kalınlığı kumaşın imalatında kullanılan malzeme miktarını karakterize eder ve. Bu ipek şifon Krep için metrekare başına 30 gram tuval ve kayış için metrekare başına 1.000 gram arasında değişir. Böyle basma ve saten gibi en yaygın kullanılan elbise kumaş, yoğunluğu, metrekare başına gram 90-150, ve yün için metrekare başına 250-400 gram.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın