Su Geçirmez Kumaş

Su geçirmezlik Kumaş lanolin çekin ağır bir alkali ile yün tedavi azaltılabilir rağmen yün, aynı zamanda lanolin mevcut sayesinde doğal olarak su geçirmez.= - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.- Lanolin çıkarılması yün daha sert ve kaba yapar, ama aynı zamanda minimal işlenmiş yün ile ilgili biraz yağlı doku kaldırır.

Bir polyester takım elbise genellikle başka bir kumaş , yün ile harmanlanmış saf polyester veya ya yapılmış bir adamın giysidir . Bu takım genellikle iki adet , bir pantolon ve ceket içerir . Onlar için bakımı kolay ve geleneksel takım elbise daha ucuz olarak bu 1970’lerde son derece popüler oldu .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Polyester kendisi dibazik asitler dihidrik alkoller ile reaksiyona girdiği zaman oluşturulan sentetik bir üründür. Bu madde üzerinde yapılan özgün bilimsel çalışmalar iki İngiliz kimyager 1941 yılında gerçekleştirildi . tarafından daha önceki çalışmaları üzerine inşa ,iki bilim adamı oluşturulan ve polyester için temel oldu polietilen patentini aldı. Polyester takım kumaş oluşur bir reçine dışında oluşturulur. Reçineleri, su şişeleri , hem de yapıştırıcı gibi su geçirmez malzemeler yapmak için kullanılır .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın