Elbise Kumaşı

Elbise Kumaşı

Tabii ki, ise ipek bu dönemde hala baskın bir kumaş oldu, ama artık moda bayan için tek seçenek oldu. 17. yüzyılda, Avrupa yeni kurulan Doğu Hindistan ticaret yolları aracılığıyla güzel boyalı kumasci 9 ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizHint pamuk ithal başlamıştı. Bu kumaşlar genellikle egzotik çiçek desenleri veya pamuk üzerine elinizle bir boyandı.

Kendi popülaritesi arttıkça Ancak, blok baskı süreci daha kolay ve daha hızlı üretim yapma, Avrupa’dan ithal edilmi ve dolayısıyla daha ucuz. Bu yeni kumaş, İngiltere ve Fransa’da yerli tekstil esnaf için büyük bir tehdit empoze ve dolayısıyla bir ticaret ambargosu 18. yüzyılın ilk yarısı boyunca Hint pamuk ithal karşı bu ülkeler tarafından uygulamaya konuldu. Bu 1774 yılında kaldırılmış ve bu tarihten sonra birçok fabrikaları orjinal boyalı kumaş kendi baskı versiyonunu üreten, İngiltere ve tüm Avrupa çapında kuruldu. Sonuç olarak, bu baskılar da egzotik için on sekizinci yüzyıl açlık tatmin ederken, modern, özgün ve şık neydi kesme kenarı vardı.

Tasarımlar bile ipek üzerine boyanmış bu Hint motiflerielbise kumasi 9 ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz vardı www.kumas.gen.tr tarafından tercih edildi. Özgün tasarımlar beyaz bir kaide üzerinde, bir daha egzotik Hint tema ile karışık geleneksel ipek tasarımlarda görülen motifleri, taklit. Daha küçük ve daha hassas delikanlı motifleri 1790’larda moda olmadan önce daha cesur tasarımlar, 1780’lerde daha şık olmuştu.

Üreme Kumaşlar  mükemmel ve son derece uygun tasarımları bir dizi satmak. Baskılı pamuk yapılmış önlük ipekten yapılmış olanlar kadar heyecan verici ve çarpıcı olabilir ve 1770s ve 1780’lerde daha çok olurdu. Bu tür pamuklar gelen modaya uzun kollu birçok giysiler için kullanılan cübbe. Ben bu Çamaşırların reprodüksiyon bir kaç kez kullanmış ve daha sonra yapmış gibi bugün gibi güzel ve çarpıcı bir görünüm. Bu pamuklar da ipek daha çalışmak çok daha kolay ve baskılar hatta düzeltir veya bezemeler eklemeden dikkate alınarak önce, anlık güzellik sağlayabilir.

elbise kumaşı satın al,elbise kumaşı fiyatları,elbise kumaşı çeşitleri,abiye elbise kumaşı,elbise kumaşları nereden alınır,abiye elbise kumaşları,elbise kumaş çeşitleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın