Gömlek Kumaş Toptancısı

Gömlek Kumaş Toptancısı

İşte biz bunlara elbise gömlek kullanılan kumaşların farklı kesin bir bakış sağlamak. Farklı örgüler bir kumaş toptancısı için ne anlama anlayarak sizin ihtiyaçlarınızkumasci ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz için ideal bir  gömlek kumaşı bulmak için emin olabilirsiniz.

Çuha -çok benzer bir çok basit bir sıkı dokunmuş kumaş poplin örgü ve çok şık kılan hafif bir parlaklık  kendi kumaş mümkün olduğunca az doku için arayan çocuklar için harika. Genellikle ince, hafif kumaş. Özellikle,  beyaz ipekli kumaşlar  hafif şeffaf olabilir. burada çuha kumaşlar hakkında daha fazla bilgi ya da buraya çuha kumaş bizim seçim .

Yani genellikle engebeli, mavi yakalı giysisi itiraz için ağır ipliklerle yapılmış olsa da, çuha benzer bir yapıya sahiptir demektir. Genel olarak, kumaş bunun için tutarsız bir rengi vardır, öyle ki en / atkı yönünde uzanan beyaz lifler olacaktır. Bu, son on-sonuna göre olabilir genellikle çok ağır ve elbise daha rahat kullanım için daha uygun olsa da.

Kot

cvvcHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizHepimiz kot kumaş toptancısı olarak denim biliyorum. Ancak inşaat bilge, bir denim dimi kumaştır. Sağlam, muhtemelen kalın dimi. Bu Gömleklik denim toptancısı geldiğinde Çoğunlukla olsa, çoğunlukla çok yumuşak bulmak için gidiyoruz, kumaşın hafif sürümleri sonra ne kot yapılır. Denim gömleklik birçok formlarda gelebilir ama genellikle biraz parlak olması ve dışarıdan daha iç bir ölçüde farklı renk olacaktır.

Yaygın olarak değişebilir (teknik olarak farklı olsa da, Jakarlı çok benzer. Diğerleri kalın ya da hemen hemen dimi gibi bakmak için dokunmuş olabilir iken bazı sürümleri, kalınlık ve ağırlık açısından çuha oldukça benzer. Bazı katı renkler olmasına rağmen birçok armürlü kumaşlar, onları içine dokunmuş çizgiler var. Katı renkler soluk şerit veya temel kumaş toptancısı olarak aynı renkte dokuma noktalı desenleri var eğilimindedir.

Atkı, çözgü ve beyaz iplik renkli iplikle dokunmuş, o bir mesafeden gerçek bir katı gibi görünüyor, ama yakından bakıldığında daha dokuya sahiptir. Genellikle hafif bir ağırlık kumaş, daha sıcak iklimlerde yaşayanlar için mükemmel bir seçimdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın