Elbiseler Krep Elbise

Kadınlık Kursu uçan siluetler, baştan çıkarıcı ekler ve şeffaf kumaşlar lehine seçim belirler. Güzel kıvrımlar, Basklar, volanlı ve katlar oluşur. Asimetri aranılan eğilimler arasındadır.  3 Açık omuz ya da şık bir etek – tüm zevk başarı. Pijama tarzı ve elbise kombinasyonu – Geçen yıl doğdu genç eğilim.

Tasarımcılar açık sırtına sahip modeller dikkat. Bu üçgen, dikdörtgen, diğer şekiller şekil olağandışı kesik olabilir. Kumaş şeritler geçti ve bir içinde bağlı olabilir. Açık omuzlar – Başka moda trendi. Bu kesim bir kokteyl elbisesi gibi, ve her gün idealdir.

Bu parlak renklerde elbise ve yeni bir hayata başlamak için zamanı. Pastel tonları, soğuk gama, pembe ve hardal tonları – hepsi doğrudur. Bir elbise neon renkleri satın almak için 2uygundur. Beyaz sesi – Tanınmış bir favori.

Moda baştan çıkarıcı kesit görünümünde bacaklarını gösteren. Bu ürünler sayesinde bot veya ayakkabılar uygun. Midi elbiseler evrensel kıyafetleri kabul edilir. Onlar 4baskı ve çizimlerin her türlü ile dekore edilmiştir. Hafiflik görüntüsünü ekleyin popüler pilili modelleri kalır. Kızlar güvenle sloganlarla elbise-shirt üzerine koyabilirsiniz.

Kadın figürü oluşturuldu elbiseler laleler. Onlar moda sıralamasında yüksek ilk rütbe değildir. Dökümlü etek kalça istenilen şekil vermenizi sağlar. Malzeme triko ve şifon vardır. Tasarımcılar sıkı koku ile 70 yıl ve elbiseler hatırladı. Ayrıca bel ince kayışı nötr renk vurgular.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın