Kumaşlar Nevresim Nasıl Dikilir

Genellikle bluz için kumaş seçimi seçtiğiniz tarzına bağlıdır. Her zaman değil istediğiniz bir kumaş, seçilen model için uygun olacaktır. . – Bu konu tasarımcı başvurmalısınız 2üzerinde ancak uzman kumaş size iyi bakmak ve ne tasavvur kroki ile kullanım için uygundur ne size bildirecektir : en popüler bluzlar kumaş saten, saten, streç saten-kazasında, dantel, leather- dantel, dalgalanma, Georgette, dantel kumaş, Likra, organze, ipek (doğal ve yapay), tafta . bluz kumaşlar, özel nazik bakım gerektiren unutmayınız. Çamaşır makinesinde hassas yıkama devrini seçmek için elle ya da daha iyi onları yıkayın. Su sıcaklığı – en fazla 30 derece. Ütü gelince, dikkatli olmalıdır – Demir narin kumaşlar gibi en azından ihtiyaç ve tercihen pamuklu kumaş ıslak parçası ile. elbise için kumaş dikiş için elbiseler size kumaş geniş bir yelpazede sunulmaktadır – farklı dokular, dokuma, baskı ve bitirir. Eğer stil ve amacına bağlı olarak ihtiyaç elbise için kumaş seçin.

Klasik iş elbisesi, daha yoğun bir kumaş ve ölçülü renkleri gerektirir. Ama ışık yazlık elbise hayal gücünüzü verecektir! elbise için en popüler kumaş:. pamuk, keten, yün, ipek, saten, ipek, polyester, jarse, saten, şifon, dantel kumaş elbise dikerken, kesinlikle normal ve bazen gerekli olarak kabul edilir Farklı dokular bir kombinasyonu. Kumaş kombinasyonu bir kafede bir iş toplantısı ve dost toplantılarında, örneğin, uygun olacaktır giyim özgün, sıradışı öğe oluşturmak mümkün kılar. Elbise vücut için yumuşacık ve hoş 1yoğun doğal kumaşlar, sıcak seçin – yün, pamuk, sıkı örgü, viskon, ışık ve akan için -. ipek, keten, saten, şifon kumaş ceket dikiş için sıcak ceket, tercihen alpaka yün, tiftik veya alpaka ilavesi ile, yumuşak doku seçmek daha iyidir.

Bunu tartı değil ise yün ceket ekleme, giymek için daha hoş, sıcak yapacaktır. Palto kumaşlar. Kısa veya uzun saçlı, düz veya olabilir renkler gelince, ama bugün modern Avrupa 3üreticileri böylece hayal nerede “gezme”. olduğunu baskılar ve dekor ile kumaşların çeşitli sunuyoruz dikiş mont kumaş astar hakkında unutmayın. Orijinal karar üst kat için kumaşın altına kumaş astar seçimi olacaktır. Siz başkalarına size ceket çıkarmak her zaman hayran olacak fantezi orijinal ikilisi eklemeyi seçebilirsiniz. Ceket bakımı ile ilgili olarak, kumaş dikkatle ele alınmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın