Elbiselik Kumaş Çeşitleri

Elbiselik Kumaş Çeşitleri

Pamuk: Pamuk yumuşak, rahat hissediyorum sunarken, birçok pamuklar düşük boyutsal kararlılık ve orta aşınma direnci adil var.çicekli kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizPenye pamuktan yapılmış kumaşlar için bak diyor. “Onlar aşınmaya daha ayağa kalkacak uzun ve düzgün lif var.”

Deri: Doğal deriler genellikle döşeme uygulamalarında kullanılan, ancak, çünkü deniz sanayi-yani tuz içinde bulunan eşsiz elemanlar, güneş kremi ve su deri küf önleyici maddeler ve bakterisitlerin ile tedavi edilmesi gerekir vardır.

Çözüm boyalı akrilik: Böyle  tarafından sunulan gibi açık / kapalı kumaşlar, açık havada için yeterince güçlü ama iç mekanlar için yeterli dekoratif. “Kuzey Amerikalılar açık hava içine onların oturma odası genişletmeye devam ederken, bu malzemelerin hemen ev dekorunda büyük,” diyor Williams. “Çünkü Sunbrella en güvenilir ismi ve kalitesi, biz bu desenler deniz uygulamaları içine üzerinde çapraz görüyoruz.

Bildiğim kadarıyla sakıncaları gibi, nefes alma Crypton ile bir konudur. Döşemeciler bir file cep eklemek veya hava kaçmasına izin vermek için bir koltuk alt astar kullanmanızı önerir yüzden. Yüzde 100 geri dönüşümlü polyesterden yapılmış, kalıcı nem ve toprak direncini ve anti-mikrobiyal koruma sağlamak için tasarlanmıştır.

Naylon: Onlarca yıldır, naylon deniz uygulamalarında kendini kanıtlamıştır. Bu, yumuşak, hafif ve emici olmayan, son derece güçlü. Naylon dokuma kumaşlar, esnek olmasına rağmen, çünkü onların boyutsal kararlılık onların orijinal şekline geri olacaktır. “Naylon, gevrek ve kaygan hissediyorum bazı yumuşak ve lüks hissediyorum diğerleri çeşitli elleri sunuyor.keten kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Keten: hiçbir şey oldukça sıcak bir yaz gününde berrak, serin keten duygu gibi vardır. Keten iyi boyutsal kararlılık ve gücünü sunarken Ve, kolayca kırışık yok. Bazı keten kumaşlar oldukça emici önde gelen denizcilik uygulamalarında kalıp ve küf endişeleri olabilir.

Yün: En endüstri uzmanları yün ıslak, güneşli ortamlarda kullanmak için en uygun kumaş olmadığını kabul ediyorsunuz. Yün sadece son derece emici ama aynı zamanda güneşe dayanıklı değildir olmasıdır. Yün sizin deniz müşteri için tercih kumaş ise, yüksek kaliteli yün mevcut kullandığınızdan emin olun. Ve uygulama iyi havalandırılmış ve temiz olduğundan emin olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın