Selanik Kumaş

Selanik Kumaş

 Moda kavramının bu denli çeşitlilik gösterdiği günümüzde özellikle tekstil sektörünün en önemliselanik kumaş toptancısı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ayaklarından olan konfeksiyon farklı tarzlarda üretim ve ihtiyaç alanları ile karşımıza çıkmaktadır. Eskiden pamuk ile üretilen ve tek tip ihtiyaçlar için kullanılan kumaş günümüzde ise bir çok farklı şekilde üretilerek kullanılacağı alana istenilen özelliklere göre değişik biçimlerde ortaya konmaktadır. Örneğin bir abiye ile spor kıyafetin malzemeleri farklı olmakta bunun yanında iç giyimden ev tekstiline kadar sektörün bir çok farklı alanlarda hammadde ihtiyaçları olmaktadır. Bunlar istenilen özelliklerde kompozit biçimlerde üretilerek kullanıcının ve pazarın isteklerine göre şekillendirilmektedir.

Selanik kumaş ribana ve interlok makinalarda ilmek-askı ikilisi ile örgü raporuna uygun bir biçimde iri örgülü tek iprikli parlak bir görünümde olan kumaştır. Bu kumaşın özellikle konfeksiton sektöründe önemi çok fazladır. Çünkü selanik özellikle sportif giyim,ceket, üst giyim gibi alanlarda kullanılır. Bu giyim türleri konfeksiyon sektörünün temelini oluşturur. Ürün satışlarının neredeyse yüzde 80 i bu yöndedir. Çünkü genel tüketim alanı kişisel giyim tarzlarından oluşturmaktadır. selanik kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEn çok kar getiren alan konfeksiyonculuk olup dezavantajlarıda zamana çabucak yenilmesidir.Satılmayan bir ürünün partisi geçer serisi kırılır ve artık eski özelliklerinin ve alıcısını bulamaz olur çünkü moda hemen değişebilen bir olgudur buda tekstil sektörünün hem sürekli satış yapmasını sağlayan hemde kalan ürünleri emek ve değerinin çok çok altında satılmasını sağlayan bir olgudur.

Selanik kumaş bu özellikleri ile konfeksiyonculugun temel taşlarını oluşturur.Ana ürünlerin ve satış alanlarının neredeyse tamamını oluşturan ürünlerin hammaddesidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın