Eminönü Parça Kumaş Parça Kumaş Eminönü Nasıl Giderim?

Parça Kumaş Eminönü Nasıl Gidilir, Eminönü Parça Kumaşçılar,İstanbul parça kumaş nereden alabilirim,parça kumaş nerden alırım,
Parça Kumaş Eminönü Nasıl Gidilir, Eminönü Parça Kumaşçılar,İstanbul parça kumaş nereden alabilirim,parça kumaş nerden alırım,

Parça Kumaş Eminönü Nasıl Giderim? Eminönü Parça Kumaş.

Kumaşlar

MAKALELER VE YARARLI BILGILER 24 Mart 2020

Döşemeli mobilyaların döşenmesi sadece kanepeler ve koltukların imalatındaki son dokunuş değil, aynı zamanda rahatlık, güzellik, stil. Döşemelik malzemenin dokusu ve rengi, mobilya tasarımı ile birleştirilmeli ve kumaşın kendisi, mevcut kalite standartlarını karşılamalı ve müşterilerin ihtiyaçlarını ve zevklerini karşılamalıdır.

Kumaş fabrikasının mobilya tekstili çeşitleri, çeşitli tip, doku, desen ve renklerdir. Türkiye’de üretilen suni deri, süet, kumaş, elde kalan her türlü kumaş alıyoruz.. Yüksek kaliteli, sağlam, güzel mobilya kumaşı, onu diğer kumaş türlerinden ayıran özel özelliklere sahiptir:

Aşınma direnci – aşınmaya dayanıklı,

Dayanıklılık – yoğun, mekanik hasara dayanıklı,

Temizlemesi kolay – kir, toz ve hayvan kıllarından temizlenmesi kolaydır,

Pratiklik – elektriklenmez, toz, koku ve nemi emmez,

Estetik cazibe – güzel moda bir renge sahiptir ve dokunmak hoştur.

NOT: YERİMİZ ZEYTİNBURNUN’DA

Özel Teflon işleminden dolayı bazı döşemelik kumaş türleri (flok, kadife, sahte süet) yüksek anti-vandal özelliklere sahiptir. Aksi takdirde, bu tür malzemelere “anti-pençe” denir, çünkü hayvan pençeleri onu yırtamaz veya çizemez.

Stok Kumaş Satın Alanlar
Stok Kumaş Satın Alanlar

Seçime yardımcı olmak için, döşemeli mobilya üretiminde kullandığımız mobilya tekstillerinin ayrıntılı özelliklerini tanımanızı öneririz.

Döşemelik kumaş çeşitleri:

Kadife poliamid, viskoz veya elastan ilavesiyle polyester lifler temelinde oluşturulan yüksek yoğunluklu ve kalitede bir kumaştır. Bazı kadife kumaş türlerinde toz ve su itici emprenye vardır: toz toplamayın, sıvı emmeyin. Kadifemsi, yoğun doku, monofonik derin tonlar. Modern tarzda iç mekanlar için uygundur. Kadife kedi pençelerine karşı dayanıklıdır. Standart kompozisyon: polyester -% 90, spandeks -% 10. Aşınma direnci: 25.000 döngü.

Jakar – Farklı renkteki ipliklerin karmaşık dokuma ve bükülmesiyle oluşan bukleler, çiçekler veya monogramlar şeklinde büyük dışbükey desenlere sahip yoğun kumaş. Çözgü ipliklerinin özel dokuması sayesinde, daha fazla güç kazanır, sürekli kullanım için çok uygundur ve yüksek aşınma direncine sahiptir. Renk doygunluğu reaktif boyama ile elde edilir. Bu boyama ile boya fiberin bir parçası haline gelir, kumaş tüm çalışma süresi boyunca parlaklığı korur, solmaz ve solmaz. Renk paleti esas olarak klasik renk şemasında yapılır: mavi, yeşil, kırmızı, kahverengi asil tonları hakimdir. İpeksi yüzeyi nedeniyle, kumaş toz birikmez. Klasik tarzdaki mobilyalar için çok uygundur. Polyesterden yapılmış, bazen pamuk veya viskon ile, genellikle% 80 PE ve% 20 viskoz. Aşınma direnci – 30.000 çevrime kadar.

Sahte süet – kadife gibi yanardöner bir dokuya sahip, dokunsal olarak hoş bir kumaş, “üşümez”. Malzeme, polyester ve pamuk iplikleri laminasyon ile birbirine bağlayan, dokunmamış bir şekilde üretilir. Bazı kumaş türleri, servis ömrünü önemli ölçüde uzatan ve ek güç sağlayan ek Teflon işlemine tabi tutulur. Suni süet, en dayanıklı döşeme malzemelerinden biridir. Yırtılmaz, deforme olmaz.

Fiyat kompozisyona ve işleme yöntemine bağlıdır. Doğrudan formdaki herhangi bir mobilya için uygundur, özellikle “modern” tarzdaki çözümlerle ilgilidir. Doğal tonların renk paleti. Yüzde oranında, kumaş yaklaşık% 75 polyester ve% 25 pamuk lifi içerir. Aşınmaya karşı direnç – 30.000 – 50.000 döngü.

Suni deri hakiki deri taklit eden örme sırtlı yumuşak, esnek bir polimer malzemedir. Enine yönde hafifçe gerilir, higroskopik, hipoalerjenik. Yeni neslin yapay cildi toksik değildir, çalışma sırasında zararlı maddeler yaymaz. Renk paleti, sürüngenlerin ve hayvanların cildini taklit eden kabartma ile esas olarak doğal tonlardır. Geniş bir fiyat aralığında mevcut olan fiyat, işleme bağlı olarak değişir (kabartma, püskürtme, cilalama veya sedefli parlaklık maliyeti etkiler). Kompozisyon – farklı bir yüzde polivinil klorür ve poliüretan, polyester ve pamuk:% 90 PVC ve% 10 poliüretan,% 80 polyester% 20 pamuk. Aşınma direnci – 20 ila 100.000 döngü.

Şonil, kadife benzeyen yoğun, yumuşacık bir yapıya sahip yumuşak bir kadifemsi kumaştır. Çeşitli dokumalar verilir: saten, goblen, jakar. Kumaşın mukavemeti, görünümü ve fiyatı dokuma tipine bağlıdır. En çekici ve pahalı jakar dokuma ile şönil. Kumaş, herhangi bir tarzda mobilya için uygundur. Dokulu, higroskopik, hipoalerjenik malzeme. Bakımı kolay, iyi temizlenmiş, elektrikli değil. Kumaş bileşimi: pamuk, viskon, akrilik elyaf eklenerek polyester. Aşınma direnci dokuma tipine bağlıdır: 22.000 ila 50.000 döngü.

Parça Kumaş Eminönü Nasıl Gidilir, Eminönü Parça Kumaşçılar,İstanbul parça kumaş nereden alabilirim,parça kumaş nerden alırım,
Parça Kumaş Eminönü Nasıl Gidilir, Eminönü Parça Kumaşçılar,İstanbul parça kumaş nereden alabilirim,parça kumaş nerden alırım,

Flok yükseltilmiş bir yüzeye sahip düşük kazıklı dokuma olmayan iki katmanlı bir malzemedir. Yoğun, elastik bir taban ve yapıştırıcı ile uygulanan villuslardan oluşur. Teflon emdirme sayesinde, malzeme mükemmel anti-vandal özelliklere sahiptir: yağ ve nemi emmez, iyi temizlenir ve hayvan pençelerinden zarar görmez. Döşemeyi temizlemek için sabunlu suyla bir süngerle silin. Sürüler, monofonik ve çeşitli baskılarla çeşitli renklerde üretilir, bu da kanepeyi eşlik eden kumaşlarla döşerken iyi dövülür. Her türlü mobilyaya uygundur. Malzemenin fiyatı ve kalitesi, kazık malzemesine, yoğunluğuna ve uzunluğuna bağlıdır. Naylon ve pamuk lifi eklenerek polyester veya polipropilenden yapılırlar. Aşınma direnci – 50.000’den fazla döngü.

NOT: YERİMİZ ZEYTİNBURNUN’DA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın