Şifon Kumaş Kim Alır? Şifon Kumaş Nereden Bulabilirim?

Şifon kumaş nereden alabilirim,şifon kumaş nereden alırım,şifon kumaş nereye satılır,şifon kumaş kim alır,şifon kumaş kim alıyor,şifon kumaş nasıl satarım,şifon kumaş neresi alır,şifon kumaş nereden bulurum,parti şifon kumaş kim alır,stok şifon kumaş kim alır,spot şifon kumaş kim alır,

Şifon Kumaş Kim Alır? Şifon Kumaş Nereden Bulabilirim?

ŞİFON: GENEL BAKIŞ

Fransızca bez veya kumaş kelimesinden alınan şifon, alternatif Z ve S yüksek bükümlü krep ipliklerden dokunmuş dengeli, hafif, şeffaf, düz dokuma bir kumaştır. Kumaş, krep ipliklerindeki bükülme ile hafifçe büzülür, dokumadan sonra her iki yönde büzülür. Bu kaba bir his ve biraz esneme sağlar.

İlk günlerde şifon saf ipekden oluşturuldu. Bununla birlikte, 1938’de naylon şifon versiyonu icat edildi ve daha sonra; 1958’de bir polyester şifon yaratıldı. Bu, maliyeti düşük ve çok dayanıklı olduğu için muazzam bir popülerlikten geçti. Şifon, daha fazla şeffaflık sağlayan bir ağ veya ince bir ağa benzer.

Geceliklerde en çok şifonu, özellikle bir kaplama olarak göreceksiniz. Bu, önlüklere yüzen, zarif bir görünüm verir. Bu kumaş ayrıca iç çamaşırı, eşarplar, kurdeleler ve bluzlarda da popüler olarak kullanılmaktadır. Krepten yapılan diğer kumaşlar gibi şifon da kaygan, hafif dokusu nedeniyle çalışması en kolayı değildir. Şifon, narin doğası nedeniyle hafifçe elle yıkanır. Kolayca kokar ve çok hafif olduğundan, bağlanan Fransız dikişlerin kumaşın yıpranmasını durdurmak için kullanılması gerekir. Şifon, benzer bir kumaş olan georgette’den daha parlak ve pürüzsüzdür.

Şifon Satışı

Şifon Kumaş Nereden Bulabilirim? BİZDE VAR HEMEN ARAYIN.. 0536 336 43 43

İnsanların Şifonu Sevmesinin Nedenleri

Şifon her zaman popüler olmuştur ve her zaman olacaktır. İnsanların bu kumaşı sevmesinin birçok nedeni var. Bir kere, geniş bir fiyat yelpazesi var, bu yüzden hem pahalı hem de ucuz şifon bulacaksınız. Yüz dolarlık ipek şifonu karşılayamıyorsanız, otuz dolar olan polyester versiyonunu tercih edebilirsiniz. Hatta indirim rafını otlatıp beş dolarlık bir tane bulabilirsiniz. Bazen, ipek ile karşılaştırıldığında, polyester daha sağlam olabilir. Lif içeriği ne olursa olsun, kesinlikle kumaşın faydalarından yararlanabileceksiniz. Hiç fark yok. Örneğin, polyester yapay ve sentetiktir ve hiçbir şey ipekten daha ipeksi değildir. Polyester şifon oluşturulduğunda, bu doğal ipek şifon çeşidini taklit etmek için insan tarafından yapılan en iyi atıştı. Ancak,

Şifon kumaş nereden alabilirim,şifon kumaş nereden alırım,şifon kumaş nereye satılır,şifon kumaş kim alır,şifon kumaş kim alıyor,şifon kumaş nasıl satarım,şifon kumaş neresi alır,şifon kumaş nereden bulurum,parti şifon kumaş kim alır,stok şifon kumaş kim alır,spot şifon kumaş kim alır,

Bir tasarımcı ya da başka bir çizgiden kesinlikle hiçbir şifonun kullanıldığı hiçbir mevsim yoktu. Her zaman şifon ile eşleştirilmiş kapris ve dantel dolu romantik bir his vardır. Mücevher tonlu şifon kullanma tarzı sayısız kez çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır.

Şifon Kumaş Kim Alıyor? BİZ ŞİFON KUMAŞ VE DİĞER KUMAŞLARI YERİNDE DEĞERİNDE ALIYORUZ..

Şifon, kumaşa yerleşik akışkanlığa sahiptir. Taşınması zor bir şey giymek kadar kötü bir şey yoktur. Sıkı oturan bir giyside harika görünebilirsiniz, ama nasıl nefes alıyorsunuz? Şifon ile çok kolay hareket edebileceğiniz uyumsuz, gevşek silüetler var. Aslında, neredeyse hiç esneklik olmasa bile, seksi ve olabildiğince rahat olmak için yeterli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın