Emprime Baskı Kumaş

Emprime Baskı Kumaş

Bir süre önce ben parlak bir fikir geldi: neden ben onları istiyorum ve sonra da kullanarak muhteşem eşyalar ve bebek giysileri bir dizi çarpıcı satır söyledi tam olarak nasıl güzel tasarımları ile, bir kumaş çizgi oluşturmak gerekmez.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz- Fikir çimlenme başladığı, beynimde gerçekten basit geliyordu ve ben annem heyecan verici haber söylemek için telefonu aldı:

“Ben kendi kumaş tasarımı ve daha sonra güzel şeyleri içine bunu yapmak için gidiyorum ve gerçekten güzel ve yüksek son olması ve bu tür bir şey, emprime baskı kumaş gibi, bilirsin, oh gibi olacak …”

Ve – o benim annem ve ben sık sık başka tavşan beyinli düzeni önermek, ne zaman bu nedenle yasal olarak pozitif olmak zorundadır, çünkü – o ne harika bir fikir olduğunu ve bazı güzel kumaşlar için belirli bir pazar olduğunu ve nasıl o sadece başardığını söyledi başvuru yaptığında, onu nefes altında kesinlikle çok hafif gülerek ve.

Emprime kumaş baskı. Şimdiye kadar bu klasik emprime baskı olarak kumaş kadar güzel yapabilir? (Kısa cevap: bu olası değil …)

O kadar cesaret verici oldu, çünkü biraz sonra ben fikir potansiyel tuzaklar bazı düşünmeye başladım gün kadar değildi: HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz..Ben değil, bir tasarımcı değilim, çekemez Aslında kumaş hakkında çok şey biliyorum, ben kesinlikle size baskılı kumaş almak nasıl bir şey bilmiyorum ben bir dikiş makinesi var ve son derece temel bir desen (sadece) Ben kendi modellerini tasarlamaya başlamak için nasıl bir ipucu olmazdı takip edebilirsiniz rağmen Ben yaptım oh ve bile, benim dikiş yeterlilik aslında yapmak ve tasarlanmış olan bir şey satmak için oldukça sıfırdan kadar emin değilim. O kadar? Oh hayır, sonunda, tasarım ve baskı bazı kumaş ve ben bu son derece arzu nesnesi satmaya çalışıyorlar hakkında gitmek nasıl bilmiyorum güzel bir şey yapmak yönetmek yaptım bile.

Ama, hey, bu küçük ayrıntılar vardır, değil mi? Kafamda fikirler bol var ve ben zaten bazı muhteşem sonuçlar elde pictue edebilirsiniz.

Yani, bu benim ilerleme grafik benim blog. Ben öğrenmek için biraz var sanırım, ama bu eğlenceli parçası. Tarafından açılan ve ben alıyorum nasıl bakın.

Ben sadece bu kumaş planını ilerletmek için bir şey yaptım her zaman Tabii ki, eğer, o zaman bu sayfalar oldukça seyrek görünebilir, bu yüzden de çeşitli projeler üzerinde güncelleme olacak. Örgü, yemek pişirme, dikiş ve genellikle yol boyunca bana ilham başka bir şey.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın