Pamuklu Erkek Giyim Dünyası

Pamuk Erkek Giyim Dünyası

Dünyanın en önemli giyim elyafı erkek pamuk takım elbise, pamuklu elbise gömlek, çorap, iç çamaşırı ve kot pantolon ve tişörtü dahil gündelik giyim hemen her parça de dahil olmak üzere dünya çapında satılan kumaşın 50% yapar.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.-

Pamuğun popülerlik rastlantı değildir. Pamuk lifi adam ile uzun bir geçmişi vardır, ve eşsiz özellikleri, giyim için ideal hale çünkü katlandı.

Pamuklu kumaş çekici, dayanıklı, rahat, boyalar alır, ve en önemlisi kendisi erkek giyim üretim için üstün bir lif olduğu kanıtlanmıştır.Pamuklu kumaşlar erkek gömlek

Pamuk Lif Fiziksel Özellikleri

Pamuk fiziksel özelliklerine bağlı olarak çeşitli gruplara ayrılmıştır, biz en önemli özelliklerinden biri, iki, pamuk elyafı ve incelik uzunluğu üzerinde durulacaktır.

Erkek giyim Pamuk Lif Uzunluğu

Pamuk lifleri yarım inç ile 2 mm arasında, boyu önemli ölçüde değişir. Yüksek kalite genellikle daha uzun uzunluğu ile ilişkili ve bu istenen bir durum elde uzun bir büyüme döngüsü ve kaynaklar üzerinde artan bir talep riski nedeniyle daha pahalı olduğunu.

Uzun lifler dünya üretiminin sadece % 3, makyaj ve bunların kullanımı genellikle yüksek son gömlek kumaş ve diğer lüks için ayrılmıştır.

Gömlek kumaşlarda kullanılan bu uzun elyaf pamuk birkaç çeşitleri Amerikan Pima, Mısır ve Sea Island Pamuklu vardır.

Erkek giyim Pamuk Lif İncelik

Pamuk lif inceliği (fiberin çapı) kumaşların bu kral ikinci önemli kalitesidir.

Yüksek sonunda kumaş üreticileri usulsüzlük ve olgunlaşmamış pamuk lifleri ayıklamak için bakmak – bu son olgun liflerin% 20 daha ince olma eğilimindedir ve daha az dayanıklı olduğu o aslında tot nedeniyle gömleklik kumaş erken aşınmasına yol açabilir. Uzunluk ve incelik arasında, kaliteli pamuk bile balya bu kadar liflerin büyük bir kısmını kaybedebilir. Böylece kalite kullanılan yüksek uç pamuk maliyeti giyim kutu ölçüde yükselir . - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Pamuk Lif Özellikleri. Pamuklu Kumaş.Nem emiciliği sıcak havalarda pamuklu çok rahat yapan şeydir. Bu vücudunuzun ısısını düzenlemek için izin böylece, kumaş geçerek buharlaşmasına izin cildinizin nemi emer. Hafifçe derisini kumaşı tutmak için iplikler yeteneği ile birlikte bu sıcak koşullarda diğer kumaşlar daha fazla rahatlık sağlar.

Isı İletimi ve Pamuk Kumaş.Isı pamuk içinden serbestçe geçer, yukarıda emicilik özelliği ile birlikte bu özelliğini birleştirerek, size kumaş giyen sıcak hava yapmak için rakipsiz bir lif var. Ancak, soğuk havalarda, bu gücü bir zayıflık değil, cotton ceket vücudun ısısını koruyarak iyi değildir.

Esneklik ve Pamuk Kumaş.Pamuktan yapılmış kumaşlar kırışıklık ve de onların şekil tutmayın eğilimindedir. Bu sorun, özellikle kumaş tedavisi veya yapılmış bir adam lif ile karıştırıp ele alınabilir, ancak bunu yaparak bu tür dayanıklılık ve ısı iletimi gibi diğer özellikleri biraz kaybetmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın