Erkek gömlek çeşitleri.

Erkek gömlek çeşitleri.

Klasik ve spor gömlek.  Klasik ve spor: iki ana tipi vardır. Biz bu amaç için tasarlanmış olmayan bir iş takım elbise, bir gömlek koymayın emin olmak için bilmek gerekiyor.   3Tersine, formal giyim, örneğin, kot pantolon ile üst kendilerini korumak için. Peki fark nedir?

Klasik Gömlek

Kumaş yumuşak, ince örgü olduğunu. Üretiminde kullanılan kumaşlara örnek olarak: dimi,arı Oxford -, elbette, pamuk, herhangi bir sentetik.

Gömlek ve kravat neredeyse her zaman resmi tarzı bahsediyoruz birlikte eğer giyilen çünkü temelde, bu. Yakanın şekil tutmak için, içine yerleştirilen özel bir plaka kullanılır.

Daha muhafazakar renkler. Özel günler ya da sıkı bir kıyafet kodu – beyaz, her şeyden önce. Ve ikinci en yaygın – mavi. Eğer renk kombinasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, makaleyi okuyun giyim renklerin doğru kombinasyon hakkında .

2Bir desen olup, bu küçüktür. Çok sık – Nadiren spor yaparken, büyük bir kafes ya da kalın bir şerit klasik gömlek görüldü. Giyim desenleri karıştırmak için nasıl hakkında makalede bulabilirsiniz kravat ve gömlek kombinasyonu .

Klasik gömlek cepleri üzerinde devamsızlık tamamen veya sadece biridir. Ve boş olmalıdır. Hiçbir kalem ve cep telefonları.

Spor  gömlek üretiminde kullanılan malzemeler – biraz zor, dayanıklı. Bu basit oxford, flanel, kot olabilir. Bu arada, son, kot, seksenli kalır, ve onları bizim zaman içinde korunmuş moda değil. Kot ile bir kot gömlek giymek korkmayın, alt koyu olacağını sağladı. Unutmayın doğru boyut kot hakkında .

Renkler, desen ve bir çok daha geniş yelpazesi.

Tam olarak sportif gömlek önünde – sen apoletlerini, dekoratif tokaları, cepler çok görürseniz.

Kesim türüne erkek gömlek çeşitleri

2Eğer ideal olmayan rakam var ve bir göbek varsa, ben burada değilim o olmalıydı rağmen, sen spor ve orta diyet için daha fazla zaman ayırmanız için ısrar etmek. Sadece bir gömlek geleneksel kesim satın.

Sen sahibi tonda gövde ve aşırı kilolu olma ile herhangi bir sorun var mı? Sonra gömlek belli . Buna karşılık, forma uyan gömlek (ince) dar ve çok dar (ekstra ince) ayrılmıştır. Uydurma dükkanda gereklidir – Bu bölünme mutlak değildir ve firmaya bağlı olduğu unutulmamalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın