Esnek Kumaş Likralı Kumaş

Esnek Kumaş

Kumaş esneklik malzeme uzak cildin nem çekmek için tasarlanmış çünkü sık egzersiz giyim ve spor giyimde kullanılan kumaş türüdür. Bu şekilde, kumaş cildin kapalı ve kumaşın dış dışarı ter ve terleme çizer. vHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.Bu giyim ve deri arasında sıkışmış duruma göre, nem, kumaşın yüzeyi üzerinde buharlaşması için çok daha kolaydır. Onlar egzersiz sırasında rahat insanları tutar çünkü nem esneklik kumaş egzersiz giysi yapımı için popüler. Ancak, nem esneklik kumaş bazen profesyonel bir görünüm ve put-birlikte hatta sıcak ve nemli koşullarda gereken kişiler için gündelik ve iş gündelik giysi yapımında kullanılır.

Onlar çalışırken rahat insanları tutmak için ek olarak, nem esneklik kumaş aynı zamanda hipotermi önlenmesinde önemli olabilir. Insanlar soğuk havalarda açık havada egzersiz veya kış sporları katılmak, genellikle katmanlar halinde, sıcak giysiler giymek zorunda. Onlar egzersiz başlar, ancak vücutlarını ısınır ve terleme başlayabilir. Ter ciltte toplamak için düşük sıcaklıklarda, bu tehlikeli olabilir.

Kişi yavaşlamaya başlar, bir kez bile soğutur veya ter deride orada donuyor, varsa, kişi çok hızlı bir şekilde çok soğuk olabilir. Donma noktasının altındaki sıcaklıklarda bir iliklerine ıslak fanila giyen, örneğin, düşünün. Çok rahatsız olurdu, ama aynı zamanda, hatta ölüme ciddi hastalıklara neden olabilir sadece. Nem fitillenme kumaş malzemenin yüzeyine ter çeker, bu sorun, büyük ölçüde önlenir..10HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Nem esneklik kumaştan yapılmış giysiler birçok farklı türü vardır. Nem esneklik kumaştan yapılmış gibi spor sütyen hatta iç çamaşırları vardır. Uzun kollu gömlek, t-shirt, polo gömlekleri, ve undershirts tüm nem esneklik kumaş bulunabilir. Gibi pantolon koşu pantolon , pantolon ve tozluk alanda da nem fitil yapılan kumaşlar . Kazak, ceket, ve nem esneklik kumaştan yapılmış polarlar de vardır.

Giysiler bu tür genellikle giysiler daha sık yapılmış olması daha pahalı kumaşlar . Bunun nedeni uzak cildin nem indirebiliriz kumaş oluşturmak için gider teknoloji olduğunu. Ancak, pahalı değildir ve fitness ve büyük açık hava keyfini birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

esnek kumaş nasıl dikilir,esnek kumaş dikişi,esnek kumaş çeşitleri,esnek kumaşlar,likralı kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın